در حال بارگذاری ...
خراسان شمالی

برگزاری جلسه آموزشی برای دهیاران روستاهای شهرستان شیروان

در گردهمایی و کارگاه آموزشی دهیاران روستاههای شهرستان شیروان، قوانین و مقررات بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای حاضرین در جلسه تشریح شد.


به گزارش روابطعمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در ادامه کارگاههای آموزشی برای دهیاران استان خراسان شمالی با همکاری اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری، گردهمایی آموزشی برای اعضای شورای اسلامی و دهیاران شهرستان شیروان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شیروان برگزار شد.

غلامزاده در این کارگاه آموزشی، ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر، با اشاره به اینکه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با هدف برقراری شرایط بازنشستگی برای قشر محروم و زحمتکش روستائیان و عشایر ایجاد شده است، فراگیر شدن این طرح ملی را یک وظیفه همگانی دانست و هدف صندوق را تحقق چشم انداز «هر خانوار روستایی، حداقل یک بیمه اجتماعی» برشمرد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان در ادامه ضمن برشمردن مزایا و ویژگیهای صندوق بیمه اجتماعی، شرایط عضویت در این صندوق را تشریح کرد و از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی خواست با تبلیغ و ترویج خدمات بیمه اجتماعی در فرهنگسازی این امر خداپسندانه به کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کمک کنند.


| شناسه مطلب: 1861

تعداد بازدید: 759 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران