در حال بارگذاری ...
دکتر واعظ مهدوی:

راهی جز توانمند سازی روستائیان و عشایر صندوق نداریم

دکتر واعظ مهدوی مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر کشور ضمن دیدار با محبی نیا استاندار سیستان و بلوچستان از چند دفتر کارگزاری صندوق نیز بازدید کرد.

    به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان سفر مدیر عامل صندوق به استان ، ایشان از چند دفتر کارگزاری بازدید بعمل آورد و با برگزاری نشست های مشورتی ، راهکارهای تشویق ؛ ترغیب و جذب حداکثری جامعه هدف را مورد بررسی قرار داد .

   محمدرضا واعظ مهدوی مدیر عامل صندوق با تاکید بر تعمیم چتر حمایتی بیمه اجتماعی در استان و بهره گیری از الگوهای توانمندسازی توسعه محور روستاها وارد استان شد و از کارگزاران خواست ضمن شناسایی نقاط قوت و پتانسیل هر منطقه، با توجه به ابلاغ پرداخت تسهیلات اشتغال توسعه روستایی و عشایری ، نسبت به ارائه ایده ها و طرح های جدید اشتغالزا برای روستاییان و عشایر با هدف درآمدزایی این قشر اقدام کنند زیرا گسترش بیمه مستلزم توسعه اشتغال پایدار در روستاهاست و تا زمانی که افراد دارای شغل و درآمدی نباشند توانایی پرداخت حداقل حق بیمه را نخواهند داشت و ما راهی جزء توانمند سازی مشمولین صندوق نداریم .

   واعظ مهدوی در دیدار با محبی نیا استاندار سیستان و بلوچستان، نیز خواستار تعامل و همکاری بیشتر مجموعه استانداری با صندوق استان شد .استاندار سیستان و بلوچستان هم در این نشست ضمن حمایت از عملکرد و فعالیت صندوق استان ابراز امیدواری کرد با حضور مدیر عامل جدید صندوق ، شاهد تحول اساسی در خصوص افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان باشیم . در این نشست معاونین سیاسی و اجتماعی ، سیاسی و امنیتی ، مدیر کل بیمه سلامت و شاقوزاای مدیر صندوق استان حضور داشتند .


| شناسه مطلب: 1877

تعداد بازدید: 1958 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران