در حال بارگذاری ...
فراخوان تمدید قراردادهای موسسات کارگزاری منتشر شد

پایان فروردین ۹۷ آخرین مهلت تمدید قرارداد کارگزاران صندوق در سراسر کشور

کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای تمدید قرارداد همکاری خود تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۷ مهلت دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، مصطفی شریعتی، مدیر‌کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه دوره فعالیت کلیه قراردادهای منعقد شده کارگزاری صندوق تا پایان اسفند ماه 1396 بوده، لازم است کارگزاران دارای قرارداد با صندوق، فرم تقاضای تمدید قرارداد خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز سی ویکم فروردین ماه سال 1397 به مدیریت‌های استان مربوطه تحویل دهند تا نسبت به بررسی عملکرد و تمدید قرارداد آنان اقدام لازم صورت گیرد.

به گفته شریعتی، کارگزاران صندوق می‌توانند فرم درخواست تمدید قرارداد کارگزاری خود را از مدیریت‌های استان یا از بخش آئین‌نامه های سایت صندوق به نشانی www.roostaa.ir دریافت کنند.

وی همچنین از راه اندازی 250 موسسه کارگزاری اختصاصی صندوق در سال 96 خبر داد و گفت: به منظور ساماندهی و افزایش جذب بیمه شدگان، در سال 96 اقدام به ساماندهی کارگزاری‌های موجود صندوق کردیم که پس از بررسی درخواست‌های رسیده، 250 کارگزاری در قالب موسسه مجوز فعالیت دریافت کردند که به این ترتیب تعداد کارگزاران صندوق در سراسر کشور به 1900 کارگزاری رسیده است.

مدیر هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها گفت: در سال آینده نیز قصد داریم 500 کارگزاری جدید در سراسر کشور راه‌اندازی کنیم که متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از شرایط همکاری به دفاتر مدیریت‌های صندوق در مراکز استان‌ها مراجعه کنند.

شریعتی افزود: در راستای ساماندهی و یکسان سازی کارگزاران سراسر کشور، برای کلیه دفاتر کارگزاری تابلوهای یکسان طراحی و ساخته شد که به این منظور مبلغ 3 میلیون ریال کمک هزینه ساخت به آنان پرداخت خواهد شد. همچنین برای کلیه مسئولان و کارشناسان دفاتر کارگزاری کارت شناسایی متحد الشکل صادر شده است.


| شناسه مطلب: 1914

تعداد بازدید: 3985 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران