در حال بارگذاری ...
سفر وزیر تعاون و مدیرعامل صندوق به استان ایلام

ربیعی: توسعه بیمه روستاییان و عشایر اولویت وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی و مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به استان ایلام سفر کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، در این سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه بیمه روستاییان و عشایر اولویت وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی است .

دکتر علی ربیعی با تاکید بر این مطلب اظهار کرد: توسعه بیمه روستاییان و عشایر یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر است.

 وی با اشاره به ظرفیت‌های استان ایلام گفت: این استان منابع خدادادی و ظرفیت‌های خوبی دارد که استفاده از این منابع می‌تواند به ایجاد اشتغال پایدار و کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان کمک کند.

استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: استان ایلام از ظرفیت‌های خوبی به ویژه نفت و گاز مشترک با کشور عراق برخوردار است که با حمایت مسئولان می توان این ظرفیت‌ها را به فرصت‌های شغلی تبدیل کرد.

قاسم سلیمانی دشتکی همچنین تصویب گذرگاه‌های مرزی چیلات و چنگوله با هدف توسعه اشتغال در استان را خواستار شد.

در ادامه این نشست مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و فرمانده سپاه امیرالمومنین استان افزایش نرخ سرمایه گذاری در استان و افزایش درآمد زایی در حوزه گردشگری و بومی شدن نیروهای کار در صنعت نفت و گاز را خواستار شدند.

در نشست شورای اداری استان اعلام شد بیش از یازده هزار نفر در 300 تعاونی مشغول فعالیت هستند و در طرح فراگیر روستایی نیز 346 طرح با 820 میلیارد ریال به بانک های عامل معرفی شده است.


| شناسه مطلب: 1921

تعداد بازدید: 1181 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران