در حال بارگذاری ...
دکتر واعظ‌مهدوی در مراسم ترحیم یکی از بیمه‌شدگان صندوق شرکت کرد

دیدار مدیرعامل صندوق با کارگزاران و بیمه‌شدگان ایلامی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و هیات همراه با جمعی از کارگزاران و بیمه شدگان صندوق در استان ایلام دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل، در این دیدار که همزمان باسفر استانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد، دکتر محمد‌رضا واعظ‌مهدوی ضمن شرکت در جلسه شورای اداری و کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان ایلام با جمعی از مقامات استان از جمله نمایندگان این استان، نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، استاندار و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

همچنین در این سفر احکام بازنشستگی، ازکار افتادگی و مستمری فوت 4 نفر از بیمه شدگان استان توسط دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آنان و بازماندگان اهدا شد.

در این سفر که سجاد متین رزم دستیار ویژه مدیرعامل و مصطفی شریعتی مدیرکل امور هماهنگی استان‌ها و کارگزاری‌ها نیز حضور داشتند، واعظ‌مهدوی در مراسم ترحیم یکی از بیمه شدگان صندوق شرکت و به بازماندگان وی تسلیت گفت.

در ادامه این سفر، مدیرعامل صندوق ضمن بازدید از تعدادی از کارگزاری‌های صندوق، درجلسه‌ای  با حضور جمعی از کارگزاران ، ضمن تشریح برنامه‌های جدید صندوق به بررسی مسائل و مشکلات و پیشنهادات آنان پرداخت.

در بخشی از سفر واعظ‌مهدوی، دکتر کلانتری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز ایشان و هیات همراه را همراهی کردند.


| شناسه مطلب: 1922

تعداد بازدید: 1685 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران