نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی

باید قبل از وقوع حادثه بتوانیم جلوی مشکلات را گرفته و برای آن راه حلی پیدا کنیم

شریعتمداری گفت :خیلی از مردم نیازمند به ارائه خدمات شما هستند و کارهایشان در دست شما می باشد شما مدیران تا می توانید می بایست مجاهدانه تلاش نموده و نشاط اجتماعی را در بین مردم افزایش دهید. در این مسیر کار و تلاش کنید و مشکلات مردم را پیگیری نموده و در حل مشکلات آنها کوشا باشید . 

به گزارش روابط عمومی در این نشست که با حضور علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی، ابراهیم میرزایی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری،مجتهد زاده مشاور وزیر و مدیر کل حراست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، محمد سنجری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،و دیگر مدیران استانی زیر مجموعه این وزارت برگزار گردید شریعتمداری در سخنانی اظهار کرد : یک کار خوبی که باید در این زمان انجام شود بحث شفافیت و اطلاع رسانی و خدمات دولت الکترونیک و ارائه خدمات به مردم است که باید ابهامات آن از بین برود و انتظار این است که این موضوع به صورت جدی پیگیری گردد وی گفت در برابر مشکلات ما باید قبل از وقوع حادثه بتوانیم جلوی مشکلات را گرفته و برای آن راه حلی پیدا کنیم .

وی به تشکیل شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اشاره نمود و گفت: تشکیل شورای هماهنگی خاصیت های متفاوتی می تواند داشته باشد که باید از هم افزایی و همکاری در بین مدیران دستگاه ها و استفاده از همه ظرفیت ها در جهت رفع مشکلات بهره گرفت. و این مجموعه می تواند اقدامات و فعالیت های خوبی انجام دهد.

در ادامه این نشست کاظمی مدیر صندوق در استان گزارشی از عملکرد ، وضعیت پوشش بیمه ای استان و برنامه های در دست اقدام ارائه کرد و سایر مدیران دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی نیز به ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد دستگاه اجرایی مربوطه پرداختند.

 شریعتمداری در خاتمه مطالب خود ضمن تشکر از همه مدیران حاضر در جلسه گفت: از خدماتی که در حوزه های مختلف این وزارتخانه از جمله بهزیستی ، صندوق ها ، آموزش و... به مردم ارائه می دهید تشکر می کنم خیلی از مردم نیازمند به ارائه خدمات شما هستند و کارهایشان در دست شما می باشد شما مدیران تا می توانید می بایست مجاهدانه تلاش نموده و نشاط اجتماعی را در بین مردم افزایش دهید. در این مسیر کار و تلاش کنید و مشکلات مردم را پیگیری نموده و در حل مشکلات آنها کوشا باشید .