نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری نشست هم اندیشی کارگزاران آباده، فسا، ارسنجان و سپیدان

با اجرایی شدن طرح ساماندهی کارگزاری های استان فارس در جهت افزایش عملکرد، انگیزه، توانمندی، دلسوزی و استفاده از تمام ظرفیت های موجود، تعداد کارگزاری های استان از 299 به 177 تغییر پیدا کرد.

به گزارش روابط‌عمومی، ششمین  نشست هم اندیشی با حضور کارگزاران شهرستان های آباده، فسا، ارسنجان و سپیدان با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، 29 آبان در سالن جلسات دفتر فارس برگزار شد.

حسن کمالی، مدیر استان فارس ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت و میلاد حضرت محمد (ص) هدف از برگزاری کارگاه آموزشی را توانمند سازی کارگزاران از حیث ارائه خدمات بیمه ای به صورت تخصصی به جامعه هدف دانست. او استان فارس را از لحاظ صنعت کشاورزی، دامپروری و صنایع دستی روستائی و عشایری در کشور پیشتاز دانست و گفت: باید با تلاش مضاعف و خدمت صادقانه در ارائه هر چه بهتر خدمات بیمه ای به صورت تخصصی  پیشتاز بود.

کمالی با اشاره به آمار شش ماهه اول سال 97 به تشریح سهمیه تکلیفی سال جاری پرداخت و افزود: با همت، تلاش و دلسوزی تمامی کارگزاران و ارشادات مدیر عامل صندوق و مدیران ستادی و برنامه ریزی های انجام شده در دفتر استان در آینده ای نه چندان دور شاهد تحولاتی عظیم در به عضویت درآمدن کل جامعه هدف در استان فارس خواهیم بود.

او همچنین از کارگزاران خواست تا در راستای تحقق اهداف صندوق و پوشش صددرصدی سهمیه ابلاغ شده، در اطلاع رسانی و جذب تلاشی مستمر داشته باشند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به طرح ساماندهی کارگزاری های فارس و ادغام کارگزاران کم انگیزه تر با کارگزاران فعال و مستعد اشاره کرد و گفت: با اجرایی شدن این طرح تعداد کارگزاری ها  از 299 به 177 تغییر پیدا کرد. کمالی همچنین یکی از آیتم های پالایش کارگزاری ها را در طرح ساماندهی انگیز، توانمندی، دلسوزی و استفاده از تمام ظرفیت های موجود دانست.

 


| شناسه مطلب: 2356

تعداد بازدید: 737 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران