نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

قدم های جدی برای محرومیت زدایی از شهرستان خاتم

محسن علیزاده مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد با تاکید بر تلاش نهادها در جهت رفع محرومیت از شهرستان خاتم و بیمه کردن روستاییان بیان داشت که با جدیت مصوبات را دنبال و درجهت اجرایی شدن آنها تلاش می کنند. 

به گزارش روابط عمومی،‏ جلسه مشترک مدیر صندوق استان با مدیر کل و معاونین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد،  مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد و فرماندار شهرستان خاتم برگزار شد. هدف از برگزاری این جلسه بررسی نحوه اجرایی کردن قول مساعدت سید پرویز فتاح، مدیر عامل کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت پرداخت حق بیمه افراد بی بضاعت (عدم تمدید و جذب) بود.

در این جلسه محمود زارع مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد از زحمات مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در خصوص پیگیری مصوبات سفر مدیرعامل کمیته امداد به شهرستان خاتم به خصوص در زمینه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تقدیر و تشکر کرد.

همچنین فرجام فاضلی فرماندار خاتم خواستار اجرایی شدن مصوبات، خصوصاً درحوزه اقتصادی و کمک به اقشار آسیب پذیر شهرستان و بیمه شدن روستائیان بود.

مدیر صندوق استان نیز ضمن ارائه لیست افراد بی بضاعت مسئله تسریع بررسی و اعلام نتیجه از سمت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به صندوق را مطرح کرد تا امکان ارائه هرچه سریع تر نتیجه گیری نهایی و نحوه پرداخت حق بیمه افراد ممکن باشد.

همچنین محسن علیزاده مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد در پایان جلسه با تاکید بر تلاش نهادها برای رفع محرومیت از شهرستان خاتم و بیمه کردن روستاییان بیان کرد که با جدیت مصوبات را دنبال و درجهت اجرایی شدن آنها تلاش می کنند.


| شناسه مطلب: 2357

تعداد بازدید: 632 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران