نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

پنجمین همایش کارگزاران استان گلستان برگزار شد

کارگاه آموزشی کارگزاران بیمه اجتماعی به منظور ارتقاء دانش بیمه ای و مهارت فنی مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق در شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، پنجمین همایش و کارگاه آموزشی کارگزاران استان گلستان به منظور ارتقاء دانش بیمه ای و مهارت فنی مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق در شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

در این همایش دانیال پولادوند مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان ضمن تبیین وضعیت کارگزاری های استان به سهمیه تکلیفی و عملکرد هشت ماهه آنان در سال 97 اشاره کرد و بر لزوم تلاش جدی کارگزاران برای تحقق چشم انداز هر خانوار روستایی یک پوشش بیمه اجتماعی، در سال جاری تاکید کرد.

مدیر صندوق استان با اعلام سیاست های صندوق خواستار بهبود فرآیندها از سوی کارگزاران در مراحل جذب، ثبت دقیق مشخصات افراد و تکمیل مدارک آنان و همچنین تسریع در ثبت درخواست برقراری مستمری ها شد.

وی با برشمردن برخی خلاقیت ها و ابتکارات از سوی مدیران دفاتر کارگزاری صندوق گفت: تأکیدمی کنم مدیران کارگزاری ضمن ارائه گزارش فردی خود در جلسات ماهیانه صندوق، نحوه اطلاع رسانی، تجربیات و دستاوردهای تبلیغی خود را با سایر کارگزاران به اشتراک بگذارند.

در ادامه کارشناس وصول حق بیمه استان با تشریح مباحث فنی در سه حوزه نامنویسی، وصول حق بیمه و تعهدات قانونی صندوق توضیحاتی را در خصوص ثبت الکترونیکی درخواست ها و نحوه صحیح اسکن و بارگزاری مدارک بیمه شدگان ارائه کرد.

ارائه گزارش عملکرد مسئول موسسه کارگزاری آتیه گستر رفاه گلستان کد 73146 و تقدیر از کارگزاران پرتلاش و موفق استان از دیگر برنامه های این همایش بود که در پایان جلسه انجام شد.


| شناسه مطلب: 2364

تعداد بازدید: 847 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران