در حال بارگذاری ...
نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس

در مقام قانونگذاری برای تقویت بیمه روستائیان تلاش خواهم کرد

نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس: در مقام قانونگذاری چه در صحن علنی مجلس و چه در کمیسیون برنامه و بودجه، تمامی تلاش خود را برای تقویت بیمه روستائیان ایفا و از منافع مردم کمتر برخوردار و مستضعف دفاع خواهم کرد.

به گزارش روابط عمومی، جبار احمدپور، مدیر صندوق استان کردستان در محل فرمانداری مریوان با منصور مرادی نماینده مردم شهرستان های سروآباد و مریوان، سرپرست فرمانداری، معاونت عمرانی فرمانداری، ماموستا مصطفی شیرزادی امام جمعه مریوان دیدار کرد.

در این جلسه که در فرمانداری مریوان برگزار شد، جبار احمد پور ضمن اشاره به ابلاغ اخیر استاندار به فرمانداری ها جهت توسعه بیمه روستائیان، خواهان همکاری بیش از پیش دستگاه های اجرائی شهرستان، بخشداران و دهیاران شهرستان شد.

او ناآشنایی مردم شهرستان با صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر را عامل پایین بودن درصد نفوذ بیمه در شهرستان دانست و افزود: همه ما باید به مقوله بیمه به عنوان یکی از مولفه های توسعه در شهرستان توجه ویژه داشته باشیم و این توجه ویژه باید در تمامی سطوح و با همکاری نمایندگان مجلس، امامان جمعه و نیروهای اجرائی شهرستان صورت پذیرد تا بیمه در عمل در دسترس اقشار محروم شهرستان قرار گیرد.

او به این مطلب مهم اشاره کرد که مردم دیندار شهرستان مریوان نظر امامان جماعت و راهنمایی آنان را بسیار پر اهمیت تلقی کرده از این رو از ماموستا شیرزادی امام جمعه شهر مریوان خواست جهت ترویج بیمه برای کمک به مردم مستضعف روستایی شهرستان یاری جست. 

احمدپور در ادامه از مرادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خواست تا حمایت ویژه خود را چه در سطح شهرستان و استان و چه در کشوری از صندوق دریغ ندارد.

در ادامه منصور مرادی، نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از فعالیت های صندوق برای پوشش حداکثری مردم شهرستان های مریوان و سروآباد حمایت کرده و در مقام قانونگذاری چه در صحن علنی مجلس و چه در کمیسیون برنامه و بودجه، تمامی سعی و تلاش خود را برای تقویت بیمه روستائیان ایفا و از منافع مردم کمتر برخوردار و مستضعف است دفاع خواهم کرد.

یوسف باشی سرپرست فرمانداری مریوان نیز، از برگزاری جلسات ویژه با موضوع بیمه روستائیان در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: طی این جلسات به صورت واضح و شفاف تکالیفی جهت دهیاران و شوراها تعیین می شود تا به صورت جدی گسترش چتر حمایتی بیمه بر سر مردم شریف روستاها و حاشیه شهر مریوان، گسترش یابد.


| شناسه مطلب: 2504

تعداد بازدید: 593 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران