نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
با همت مدیر صندوق استان همدان

احکام مستمری بگیران صندوق در ۳۰ روستای استان همدان اهداء شد

مدیر صندوق استان همدان با مراجعه مستقیم به ۳۰ روستا احکام مستمری بگیران صندوق را با همکاری کارگزاران، مسئولین شهرستانی و بخش در منازل مستمری بگیران اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی، مهدی سماواتی، مدیر صندوق استان همدان به مناسبت دهه مبارک فجر با سفر به روستاها و ده های استان همدان و با حضور کارگزاران، دهیاران، اعضای شورای شهر و مسئولین شهرستانی احکام مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را اهدا کرد.

مدیر صندوق استان همدان با اعلام شرح اهدای احکام در این 30 روستا با بیان اینکه  به مناسب دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش شده است که همه مردم به خصوص روستائیان از ثمرات آن متنعم شوند گفت: با توجه به اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایرکه ازثمرات انقلاب بوده است تلاش کردیم در این دهه مبارک به بسیاری از روستاهای استان سر بزنیم و احکام بازنشستگی و مستمری آنها را اهدا کنیم.

بنا بر این گزارش، مدیر صندوق استان همدان تاکنون به روستاهای کهریز جمال، شهرک، توانه، گنبدکبود، جهان آباد، نامیله، قلعه قباد، امزاجرد، آغچه خرابه، بابانظر، عبدالرحیم و... از توابع شهرستان های همدان، ملایر، نهاوند، رزن، اسدآباد مراجعه و احکام مستمری اهالی بیمه شده صندوق را تقدیم کرده است.