در حال بارگذاری ...
حجت‌الاسلام محامی به‌عنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان منصوب شد

تبریک رئیس هیئت‌مدیره صندوق به حجت‌الاسلام محامی

رئیس هیئت‌مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در پیامی با تجلیل از خدمات ‌ایت‌الله عباسعلی سلیمانی در استان سیستان و بلوچستان، انتصاب حجت‌الاسلام محامی را به‌عنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، حامد مبارکی، رئیس هیئت‌مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در پیامی با تجلیل از خدمات ارزنده ‌ایت‌الله عباسعلی سلیمانی نماینده سابق ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام‌جمعه زاهدان، انتصاب حجت‌الاسلام محامی را به‌عنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان تبریک گفت.

متن پیام؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

تلاش‌های آیت‌الله سلیمانی در طول خدمت صادقانه در راستای حفظ وحدت مذاهب ستودنی است. بسیاری از دسیسه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان با حفظ وحدت و انسجام اسلامی و ملی خنثی شده و این حاصل تلاش و زحمات هجده‌ساله این بزرگوار و دیگر مسئولان دلسوز و متعهد بوده که با تعامل و همفکری با معتمدین و شخصیت‌های تأثیرگذار منطقه توانسته‌اند در حفظ امنیت و آسایش مردم بکوشند.

آیت‌الله سلیمانی شخصیتی علمی، دینی، مردم‌دار، اندیشمند و با اخلاق حسنه هستند که حضور صمیمانه وی در همه جلسات مایه مباهات و افتخار میزبانان بود و امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق و سرافراز باشند و مردم از خدمات ارزشمند ایشان همچنان بهره‌مند گردند.

مسلماً تصمیم حکیمانه رهبر معظم انقلاب در انتصاب حجت‌الاسلام محامی به‌عنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان و امور اهل سنت این استان برخاسته از اندیشه‌های ناب و آینده‌نگری ایشان بوده است.

 حسن اعتماد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در واگذاری این مسئولیت خطیر به برادر عزیز و بزرگوار جناب آقای حجت‌الاسلام محامی که نشان از درایت و توانمندی ایشان می باشد را تبریک می گویم.

با عنایت به حضور این بزرگوار در استان و شناختی که از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و همچنین کمبودها و محرومیت‌های منطقه دارند امیدواریم در مسئولیتی که با توجه به شایستگی و توانمندی به ایشان محول شده موفقیت‌های ارزنده‌ای را کسب نمایند.

 

 با آرزوی توفیق خدمت روزافزون برای همه خدمتگزاران


| شناسه مطلب: 2743

تعداد بازدید: 1240 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران