در حال بارگذاری ...

همکاری پست سیستان و بلوچستان برای پوشش بیمه اجتماعی

دفاتر ICT روستایی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی مزایا و شرایط عضویت افراد در بیمه اجتماعی هستند و با توجه به شناسایی مشمولین بیمه اجتماعی، اداره کل پست استان می تواند در جهت پوشش بیمه اجتماعی این افراد با صندوق بیمه اجتماعی همکاری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با مهدی زمانی، مدیر کل پست استان سیستان و بلوچستان در محل دفتر کار ایشان دیدار و گفتگو کرد.

 

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان در این دیدار با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به روستائیان و عشایر، گفت: نظام جمهوری اسلامی خدمات ارزنده ای به روستائیان، کشاورزان و عشایر که از اقشار مولد و زحمتکش جامعه هستند ارائه می دهد و بیمه اجتماعی نیز یکی از خدمات ارزشمندی است که می تواند در توانمندسازی، تامین امنیت شغلی و آینده جامعه هدف تاثیرگذار باشد.

او با بیان اینکه انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک صندوق بیمه اجتماعی و اداره کل پست استان در ابتدای سال جدید، از مهمترین برنامه های صندوق است، افزود: دفاتر ICT روستایی ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی مزایا و شرایط عضویت افراد در بیمه اجتماعی هستند و با توجه به شناسایی مشمولین بیمه اجتماعی، اداره کل پست استان می تواند در جهت پوشش بیمه اجتماعی این افراد با صندوق بیمه اجتماعی همکاری داشته باشد و امید است با این همکاری و تعامل شاهد رشد و توسعه بیمه اجتماعی در استان باشیم.

       زمانی مدیر کل پست استان با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان از مناطق کم برخوردار است، گفت: اداره کل پست آمادگی خود را برای حمایت از بیمه اجتماعی و گسترش پوشش این بیمه با استفاده از ظرفیتهای موجود اعلام می‌دارد.

       مدیر کل پست استان، افزود: دفاتر ICT روستایی یکی از ظرفیتهای مناسب برای اطلاع رسانی و ارائه خدمات کارگزاری در سطح روستاها می‌باشند.

       وی با اشاره به همکاری مشترک اداره کل پست استان با دیگر دستگاههای اجرایی، گفت: انعقاد تفاهمنامه میتواند در راستای همکاری و تعامل هر چه بیشتر و بهتر تاثیرگزار باشد و امکان عضویت جامعه هدف را در بیمه اجتماعی و برخورداری آنان از مزایای آن تسهیل کند.


| شناسه مطلب: 2772

تعداد بازدید: 1183 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران