در حال بارگذاری ...
در جلسه مشترک مدیر صندوق اردبیل و فرماندار نمین تاکید شد

توسعه بیمه اجتماعی در روستاهای مرزی شهرستان

در راستای شتاب دادن به اجرای برنامه‌های مشترک صندوق و فرمانداری در شهرستان مرزی نمین که به عنوان پایلوت صندوق انتخاب شده است مدیرصندوق اردبیل و فرماندار نمین جلسه مشترکی برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان اردبیل با بیان اینکه افزایش ضریب نفو ذ بیمه در شهرستان‌های مرزی و به خصوص روستاها اولویت اصلی صندوق در سال جاری است ادامه داد: یکی از برنامه‌های اصلی صندوق در سال جاری ده گردشی و برپایی میز خدمت در 365 روستای استان با هدف تسهیل خدمات‌رسانی و توسعه بیمه اجتماعی است.

رضا عبداللهی با بیان اینکه ده گردشی و برپایی میز خدمت در روستاهای مرزی شهرستان نمین در چند روز آینده آغاز خواهد شد، افزود: تحت پوشش قرار دادن سرپرست خانوارهایی که هنوز بیمه نشده‌اند اولویت اصلی صندوق است و هدف ما از حضور در روستاها ضمن تسهیل در خدمات‌رسانی، اطلاع‌رسانی و ارتباط چهره به چهره با مردم و دعوت  از افراد فاقد بیمه برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان است.

او با بیان اینکه شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت از جمله شهر نمین نیز جامعه هدف صندوق محسوب می‌شود؛ گفت: افرادی که در شهر نمین هنور بیمه نشده‌اند می‌توا ند با مراجعه به دفتر کارگزاری مستقر در شهر نمین به عضویت صندق درآیند.

فرماندار نمین نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های صندوق در شهرستان نمین ادامه داد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به بیمه اجتماعی روستائیان دارد و بیمه اجتماعی روستائیان می‌تواند نقش اساسی در توسعه روستاها و افزایش رفاه اجتماعی روستائیان داشته باشد و فرمانداری نمین نیز همچون سال گذشته برای اجرای برنامه‌های صندوق در شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

عاطف ناصری افزود: برای شتاب دادن به اجرای برنامه‌های مشترک صندوق و  فرمانداری در اولین فرصت همایش دهیاران شهرستان نمین برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در حال حاضر در شهرستان مرزی نمین سه هزار و 182 نفر تحت پوشش صندوق قرار گرفته‌اند.


| شناسه مطلب: 2781

تعداد بازدید: 841 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران