در حال بارگذاری ...

از صندوق بیمه فارس برای کمک رسانی به عشایر سیل زده قدردانی شد

به گزارش روابط‌عمومی، عیسی افسری بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر را یکی از بارزترین خدمات به جامعه عشایری دانست و گفت: در سال 1398 همانند سال های اخیر با تمام ظرفیت سپاه عشایر در خدمت ترویج و تبلیغ خدمات و مزایای صندوق هستیم.

 در ادامه حسن کمالی ضمن گرامیداشت روز پاسدار و اعیاد شعبانیه و تشکر و قدردانی از همکاری صمیمانه سپاه عشایر فارس و امور عشایر فارس در راستای تحقق اهداف صندوق در سال 97 گفت: با عنایت به اینکه بسیاری از مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی با دفاع مقدس آشنا هستند هیچ قدرتی نمی تواند بین سپاه و مسئولین و مردم جدایی افکند .

کمالی در ادامه با تحسین حرکت جهادی نمایندگان و برخی از مسئولین با پوشیدن لباس مقدس سپاه در مقابل تصمیم بچه گانه امریکا چنین همدلی هایی را از برکت خون شهدا دانست.

مدیر صندوق استان فارس افزود: اگر بخواهیم شاهد اقتدار و موفقیت بیشتر کشور عزیزمان باشیم مسئولین باید در زیر سایه مقام معظم رهبری و الگو قرار دادن رهنمود های ایشان، هم دل، یک رنگ و خالصانه و  به دور از هر گون تعصب بیجا خدمت به مردم شریف را افتخار خود بدانند.

در پایان مدیرکل امور عشایر فارس نیز با تشکر و قدردانی از بیمه روستائیان و عشایر و سپاه عشایر در کمک رسانی به عشایر سیل زده  با اهداء لوح تقدیر از زحمات و همکاری مدیر فارس و فرمانده سپاه عشایر قدردانی به عمل آورد.


| شناسه مطلب: 2785

تعداد بازدید: 691 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران