در حال بارگذاری ...
مدیر صندوق استان مرکزی

با همدلی غبار غم از چهره مردم سیل زده می زداییم

با توجه به اینکه استان مرکزی در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در کمک رسانی به مردم لرستان به عنوان استان معین انتخاب شده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از بخش های تابعه خواست تا با تمام توان کمک رسانی خوبی در این خصوص صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی، محمد صادق زهدی، مدیر صندوق استان مرکزی در اولین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که به منظور ساماندهی و حمایت از هموطنان آسیب دیده در سیل استان لرستان برگزار شد، ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و آسیب دیدگان سیل اخیر در استان های آسیب دیده  گفت: با همدلی و وحدت غبار غم را از چهره مردم سیل زده کشورمان می زداییم.

او افزود: مجموعه مدیران و کارکنان صندوق از اولین روز اعلام خبر وقوع سیل در استان گلستان در آق قلا حضور داشته و در ادامه نیز با هدایت های مدیرعامل صندوق کمک های قابل توجهی در استانهای مازندران، خوزستان، سیستان بلوچستان، فارس و لرستان انجام گرفته است.

او همچنین از واریز یک ماه مستمری اضافه برای مستمری بگیران صندوق در مناطق سیل‌زده خبر داد.

در این جلسه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی بر تعامل و همکاری هرچه بیشتر دستگاه های تابعه و نیز سازماندهی و تجمیع امکانات به منظور حمایت و کمک به هموطنان آسیب دیده تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه استان مرکزی در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در کمک رسانی به مردم لرستان  به عنوان استان معین انتخاب شده باید با تمام توان کمک رسانی خوبی در این خصوص صورت پذیرد.

او در ادامه از مدیران خواست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این خصوص ارائه و دیگر اقدامات خود را در قالب کمک رسانی در شورای هماهنگی مدیران مطرح کنند و پس از جمع بندی تعداد  محموله ای متشکل از پتو و آب معدنی و لوازم بهداشتی به استان لرستان اعزام شود.


| شناسه مطلب: 2786

تعداد بازدید: 781 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران