در حال بارگذاری ...
مدیر صندوق استان فارس در گفتگو با مدیر کل امور خیریه استان

خیرین در پرداخت حق بیمه روستائیان کم درآمد سهیم شوند

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس با دادن قول مساعد در خصوص رایزنی با خیرین استان فارس، معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف فارس و ادارات شهرستانی را موظف به همکاری با بیمه روستاییان و عشایر کرد و دستور داد مبلغین اعزامی در جلسات خود خدمات و مزایای صندوق را به سمع و نظر جامعه هدف برسانند.

به گزارش روابط‌عمومی، حسن کمالی، مدیر صندوق استان فارس در جلسه ای با حجت الاسلام موسوی، مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان  فارس به شرح خدکات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، ر.ستائیان و عشایر پرداخت.

در جلسه با مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان  فارس حسن کمالی با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید به تشریح تاریخچه و نحوه خدمات و مزایای صندوق  و سطوح درآمدی پرداخت و گفت: روستائیان و عشایر از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و مصداق واقعی آسیب پذیر بودن جامعه روستایی و عشایری همین سیل های اخیر است.

کمالی در ادامه با ارائه امار و عملکرد صندوق در استان فارس خدمت به جامعه روستایی و عشایری را با زیارت خانه خدا برابر دانست و  از موسوی خواست تا برای بهرهمند شدن جامعه ی روستایی و عشایری از خدمات صندوق  خاصه پرداخت حق بیمه آن دسته از روستائیان و عشایری که توان پرداخت حق بیمه خود را ندارند با مجامع خیرین استان فارس  رایزنی داشته باشد.

سپس موسوی ضمن خوش آمدگویی، خدمات بیمه روستاییان و عشایر را کاری بسیار عظیم دانست و گفت  روستاییان به عنوان ولی نعمتان ما باید مورد توجه بیشتری قرار بگیرند تا زندگی حال و آینده ی این عزیزان به نوعی تامین شود.

موسوی در ادامه با دادن قول مساعد در خصوص رایزنی با خیرین استان فارس معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف فارس و ادارات شهرستانی  را موظف به همکاری  با بیمه روستاییان و عشایر کرد و دستور داد تمامی مبلغین اعزامی در جلسات خود خدمات و مزایای صندوق را به سمع و نظر جامعه هدف برسانند.


| شناسه مطلب: 2788

تعداد بازدید: 362 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران