در حال بارگذاری ...
با حضور مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان در مناطق سیل‌زده خوزستان

بخشی از نیازهای روستائیان پیگیری و فراهم شد

محمدرضا واعظ مهدوی با حضور در روستاهای سیل‌زده استان خوزستان و بازدید از آنها، دستیابی به امکانات رفاهی و ضروری را برای آنها مهیا کرد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در ادامه سفر خود به روستاها و مناطق سیل‌زده وارد استان خوزستان شد و با بازدید از روستاهای بن جاسم، محمد غضبان و شهر الوان با کمک به مردم در عملیات تحصیل امکانات به آنها کمک کرد.

شهر الوان و روستای عبدالخان از جمله مناطقی بود که مردم آن با احداث سیل بند توانسته بودند خسارات وارده به شهر را کاهش دهند و محمدرضا واعظ مهدوی با همراهی شهردار با تشکر و قدردانی از تلاش و ابتکار مردم با آنها درباره احداث سیل بندی که این شهر را به شهر حماسه مشهور کرد، گفتگو کرد.

از دیگر اقدامات محمدرضا واعظ در سفر به خوزستان رفتن به روستاهایی بود که بیشترین آسیب را دیده‌اند، روستاهایی چون حمیدیه.

تلاش برای گرفتن حق بیمه کشاورزان و روستائیان از طریق هماهنگی‌های لازم با جهاد کشاورزی و پیگیری مسائل بهداشتی و درمانی مردم از طریق ارتباط با خیرین از مهم‌ترین اقدامات حضور واعظ در این مناطق بود.

همچنین با پیگیری‌های لازم صد عدد چادر و اقلام ضروری به روستاهایی که چادر و اقلام بهداشتی و درمانی به دستشان نرسیده بود، فرستاده شد.

توزیع کالاهای اهدایی و کمک‌هایی که توسط خیرین مرتبط با صندوق جمع آوری شده بود و همچنین تهیه و توزیع علوفه برای دام روستائیان از دیگر اقداماتی است که محمدرضا واعظ مهدوی پیگیری و به نتیجه رساند.

او همچنین در جلسه‌ای با همراهی فرماندار شهر شوش و نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی به بررسی وضعیت روستاهای آسیب‌دیده و چگونگی کمک رسانی و جبران خسارات آنها پرداخت.

 


| شناسه مطلب: 2792

تعداد بازدید: 723 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران