نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
برگزاری دومین همایش سراسری کارگزاران صندوق در استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر صندوق کارآفرینی امید خواستار تعامل بیشتر با صندوق شد

دومین همایش سراسری کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیر صندوق کارآفرینی امید استان در سیاه چادر بومی و محلی واقع در حیاط ساختمان مدیریت صندوق در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، عیسی کریمی مدیر صندوق استان کهگیلویه و بویراحمد با توضیح اینکه این همایش در راستای برگزاری جلسات ماهیانه با کارگزاران برگزار شد، هدف از برگزاری این جلسه و نشست را ارتقاء دانش و مهارت کارگزاران در انجام امور اجرایی و تسلط بر اهداف و ماموریت های صندوق و همچنین پاسخ به نیازهایی که افراد در ارتباط با حرفه خود پیوسته با آن روبرو می شوند دانست.

کریمی با ارائه ی گزارش عملکرد و آمار بیمه شدگان این صندوق در استان و شیوه تعامل با دستگاه ها، خواستار همکاری و تلاش هر چه بهتر و بیشتر کارگزاران با مدیریت استان شد.

همچنین در این جلسه مدیر صندوق کارآفرینی امید خواستار تعامل هر چه بیشتر و بهتر بین هر دو صندوق شد و در راستای بالا بردن روابط بین کارگزاران و صندوق کارآفرینی امید از کارگزاران درخواست کرد تا نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند و از خدمات این بانک از جمله استفاده از دستگاه پوز و ارائه تسهیلات هم برای کارگزاران و هم بیمه شدگان استفاده کنند.

در پایان جلسه نیز تمامی کارگزاران استان، با هماهنگی مدیر استان با مدیرکل صداوسیمای استان برای حضور در برنامه زنده «شویل دنا» که یکی از پربیننده ترین برنامه های شبکه تلویزیونی دنا است حضور یافتند.


| شناسه مطلب: 2965

تعداد بازدید: 2643 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران