صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
محسن کهتری :

سامانه تمدید بیمه شدگان بارگذاری شد

مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات گفت:با ورود شخص بیمه شده به سامانه تمدید و درج کد ملی ، اطلاعات هویتی و مشخصات پرداختی فرد نمایش داده می شود.

به گزارش روابط عمومی، محسن کهتری مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات از بارگذاری سامانه تمدید بر روی سایت صندوق خبر داد وی افزود : با توجه به تأکیدات قانونی و دستور هیأت محترم دولت در خصوص الزام به ارائه خدمات الکترونیکی توسط کلیه سازمانها و دستگاهها در قالب دولت الکترونیک و همچنین به منظور تسهیل در فرایند تمدید بیمه ، امکان دریافت شناسه تمدید برای پرداخت حق بیمه از طریق سامانه بیمه اجتماعی (سبا) برای بیمه شدگان صندوق فراهم شد.

وی عنوان کرد : بر این اساس بیمه شدگان محترم می توانند با مراجعه به وبسایت صندوق و ورود به سامانه سبا، شناسه تمدید را دریافت نموده و از طریق مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی که در صفحه تمدید پیش بینی شده و یا دستگاه خودپرداز یا مراجعه به شعب بانک کشاورزی ، نسبت به پرداخت مبلغ حق بیمه خود اقدام نمایند.

کهتری خاطر نشان کرد : با ورود شخص بیمه شده به سامانه فوق و درج کد ملی ، اطلاعات هویتی و مشخصات پرداختی فرد نمایش داده شده و فقط امکان انتخاب همان سطح درآمدی و یا یک سطح بالاتر وجود داشته و در نهایت شناسه تمدید با همان کد کارگزاری فرد بیمه شده، ارائه می‌گردد و این کد کارگزاری توسط شخص بیمه شده غیر قابل تغییر است.

 


| شناسه مطلب: 2982

تعداد بازدید: 3034 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران