نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
در جلسه با کارگزاران استان البرز مطرح شد:

رشد ۲۶۰ درصدی بیمه شدگان جدید در ۳ ماهه نخست سال

جلسه با کارگزاران استان البرز با حضور بشیری، مدیر صندوق در استان، کارگزاران و کارشناسان استان در دفتر مدیریت استان برگزار شد.

جلسه با کارگزاران استان البرز با حضور بشیری، مدیر صندوق در استان، کارگزاران و کارشناسان استان در دفتر مدیریت استان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر در این جلسه ابتدا کارگزاران استان گزارشی از برنامه‌های انجام شده در سال 97 و سه ماهه نخست سال 98 ارائه دادند و همچنین پیشنهادات خود را برای رسیدن به پوشش حداکثری جامعه هدف بیان کردند.

 

در ادامه بشیری، مدیر صندوق استان با اشاره به اهداف صندوق در سال 98، ضمن تقدیر از کارگزاران، از رشد 260 درصدی بیمه شدگان جدید در 3 ماهه نخست سال خبر داد و گفت: در استان البرز جمعیت روستائی و عشایر فاقد پوشش بیمه اجتماعی که سن آنها بین 18 تا 50 هست شناسایی شده و این امکان برای آنها فراهم شده که بتوانند عضو صندوق شده و از مزایای بیمه اجتماعی برخوردار شوند.

 

بشیری با بررسی روند فعالیت کارگزاران در فصل بهار گفت:  با اجرای صحیح برنامه‌ها می‌توانیم نسبت به جذب بیمه شده جدید و تمدید دوره بیمه‌شدگان برابر با سهمیه تکلیفی اقدام کنیم.

 

در پایان احمدی، کارشناس دفتر مدیریت استان البرز ضمن تشریح و آموزش آخرین دستورالعمل‌ها به سوالات و ابهامات موجود پاسخ کارشناسی دادند.

 

 

 

 

 

 


| شناسه مطلب: 3039

تعداد بازدید: 260 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران