نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی درخراسان رضوی

در این نمایشگاه هنرمندان کشور به معرفی و عرضه محصولات صنایع دستی خود می‌پردازند که در این نمایشگاه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان رضوی با برپایی غرفه و میز خدمت به ارائه خدمات به فعالان عرصه صنایع دستی می پردازد.

این نمایشگاه که با حضور مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، پویا محمودیان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی ، دکتر قربانی معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار خراسان رضوی و سایر مسئولین استانی افتتاح گردید.

پویا محمودیان  معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی با حضور در غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اظهار داشت در راستای اجرای تفاهم نامه فی مابین باید تلاش کنیم  فعالان حوزه صنایع دستی از خدمات بیمه اجتماعی بهرمند گردند. وی ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد همکاریهای بیشتری در راستای تحقق پوشش حداکثری شاغلین حوزه صنایع دستی خواهیم بود.

دکتر قربانی معاونت هماهنگی امورعمرانی استاندار خراسان رضوی نیز با حضور در غرفه صندوق ضمن اشاره به نوع فعالیت هنرمندان و نقش مهم آنان درحوزه توسعه اقتصادی بر همکاری هرچه بیشتر دستگاه های مرتبط بخصوص دهیاران درجهت اطلاع رسانی و معرفی صندوق  بیمه اجنماعی کشاورزان روستاییان و عشایر و نحوه خدمات رسانی به هنرمندان ساکن در روستا ها تاکید کرد.

کاظمی مدیر استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت پوشش بیمه ای استان و اقدامات انجام گرفته درراستای اجرای تفاهمنامه با سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی ، عنوان کرد برگزاری نمایشگاه های فعالان حوزه صنایع دستی میتواند در جهت اطلاع رسانی به جامعه هدف بسیار موثر باشد.

 

این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهدبه مدت 4 روز برگزار و تا 7 مرداد ماه ادامه دارد.


| شناسه مطلب: 3080

تعداد بازدید: 821 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران