نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

احکام مستمری بگیران خراسان جنوبی اهداءشد

احکام بازنشستگی ۴ نفر از مستمری بگیران توسط مدیر صندوق استان خراسان جنوبی در روستای رجنوک شهر قهستان شهرستان درمیان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر ، احکام 4 نفر از بازنشستگان صندوق در روستای رجنوک شهرستان درمیان توسط فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی اهدا شد.

در ابتدای این مراسم رئیس شورای بخش ضمن عرض خوش آمدگویی عنوان کرد:  این روستا اکثریت تحت پوشش بیمه هستند و این بیمه فرصت خوبی برای روستاییان و عشایر است تا  مادگی خود را در جهت همکاری با کارگزاری اعلام نموده و بانوان روستا هم به عضویت این بیمه درآیند.

 

در ادامه فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی ضمن بیان مزایای بیمه و کمک دو برابری دولت بیمه اجتماعی را یک چتر حمایتی وتضمین آرامش خاطر آینده روستاییان دانست و افزود: شعار هر خانوار روستایی یک بیمه اجتماعی باید در روستاها محقق شود تا حداقل در روستا یک خانواده تحت پوشش بیمه باشند و افراد فاقد بیمه در روستاها باید توسط دهیاران و شورای بخش شناسایی شوند.

 

در پایان  از یکی از مستمری بگیران که به علت بیماری و کسالت نتوانسته بود  در مسجد روستا حضور پیدا کند با هماهنگی مدیر استان و جمعی از بزرگان روستا  عیادت و دلجویی ا صورت گرفت و  حکم وی در منزل به ایشان اهداشد.

 


| شناسه مطلب: 3105

تعداد بازدید: 376 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران