صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
علی شیرکانی در آستانه عید قربان با مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان دیدار کرد:

فقر و بیکاری علت آمار پایین بیمه شدگان است

علی شیرکانی، سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و اسداله رازانی رئیس هیئت مدیره صندوق در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی، سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و اسداله رازانی رئیس هیئت مدیره صندوق در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان دیدار و گفتگو کردند.

اسدالله رازانی رئیس هیئت مدیره صندوق با قدردانی از همکاری مولوی اسماعیل زهی در معرفی این صندوق، بیان داشت: گسترش پوشش بیمه اجتماعی در استان توسعه اقتصادی روستاها و کاهش فقر را به دنبال دارد و تفاوت‌های فرهنگی و باورهای مذهبی در جذب جامعه هدف و برخورداری خانواده‌ها تاثیرگذار است.

مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان با اشاره به مشکلات اقتصادی اظهار داشت: فقر و بیکاری و نداشتن درآمد یکی از مهمترین مشکلات در کاهش آمار بیمه‌شدگان استان است و دلایل دیگری هم مسلما وجود دارد که نیاز به بررسی و ریشه‌یابی آنها است.

وی با بیان اینکه عضویت افراد در بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مشکل شرعی ندارد، گفت: مسائل مذهبی اهل سنت درخصوص این بیمه مورد بررسی قرار گرفته و از نظر مذهبی هیچگونه مشکلی برای ثبت نام مردم در این بیمه و استفاده از خدمات و مزایای آن ندارد.

امام جمعه اهل سنت زاهدان جهت معرفی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای شرکت کنندگان در نماز عید قربان و همچنین نمازهای جمعه اعلام آمادگی کرد.


| شناسه مطلب: 3121

تعداد بازدید: 2279 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران