صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
پولادوند، مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مطرح کرد:

کاهش فقر و برقراری عدالت اجتماعی از کارکردهای صندوق بیمه است

مدیر، کارکنان و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان با حضرت آیت الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان در این دیدار دانیال پولادوند، مدیر بیمه اجتماعی استان با معرفی خدمات صندوق بیمه روستائیان و عشایر، اهداف و برنامه‌های این صندوق را منطبق با آرمان‌های نظام و انقلاب برشمرد و گفت: توانمندسازی روستائیان، کاهش فقر، مبارزه با تبعیض و برقراری عدالت اجتماعی در مناطق محروم و کم برخوردار کشور از کارکردهای صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر است.

 

مدیر بیمه اجتماعی استان با اشاره به آمار روستائیانی که تحت پوشش این صندوق قرار گرفته اند، گفت؛ علیرغم تلاش‌ها و اقدامات خوب دولت در این زمینه هنوز بسیاری از مردم مناطق روستایی و ساکنین شهرهای کوچک در استان، از هیچ پوشش بیمه‌ای و بازنشستگی برخوردار نیستند.

وی در ادامه به نقش علماء و روحانیون در معرفی خدمات نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت: علماء مذهبی و مبلغان دینی می‌توانند در اطلاع‌رسانی عمومی و توسعه فرهنگ بیمه اجتماعی که برگرفته از اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی است، کمک کنند.

 

*خدمت کنید که مردم با صمیم قلب به شما مراجعه کنند

حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه گرگان طی سخنانی با تأیید مباحث مطرح شده عنوان کرد؛ کشاورزان و روستائیان ما باید از فرصت خوبی که دولت برایشان فراهم کرده، استفاده کنند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به جریان سیل اخیر در استان گفت: اهمیت بیمه در زمان بروز حوادث و گرفتاری ها روشن می شود. ایشان سپس خطاب به کارکنان و کارگزاران صندوق گفت: خدمت کنید که مردم با صمیم قلب به شما مراجعه کنند و طوری نباشد که مراجعه مردم به شما از روی ناچاری و بی‌میلی باشد.

حضرت آیت الله نورمفیدی دیدار با علمای اهل سنت را برای معرفی خدمات بیمه مفید دانست و توصیه کرد که ارتباط با مرکز برزگ اسلامی شمال کشور می‌تواند این امکان را برای مسئولان صندوق فراهم کند.


| شناسه مطلب: 3123

تعداد بازدید: 2489 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران