نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند

زهرا سهرابی کارگزار کد ۶۶۱۱۶ شرکت تعاونی روستایی شهید رضایی بالاده شهرستان کازرون استان فارس که از کارگزاران موفق استان است. وی که دارای مدرک کارشناسی حسابداری است ،تاکنون توانسته هزار و ۴۸ نفر را به عضویت این صندوق درآورد.

سهرابی کارگزار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستئیان وعشایر با  اشاره به خدمات مفید و  بی نظیری که این صندوق ارائه می کند، گفت: مردم هنوزشناخت کافی از آن ندارند که این امر مستلزم تبلیغات وسیع تر در سطح کشور است و همه کارگزاران باید در معرفی هرچه بیشتر صندوق تلاش مضاعف داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر ، زهرا سهرابی کارگزار کد 66116 شرکت تعاونی روستایی شهید رضایی بالاده شهرستان کازرون استان فارس که از کارگزاران  موفق استان است  تاکنون توانسته هزار و 48 نفر را به عضویت این صندوق درآورد .

سهرابی تبلیغات تلویزیون  به خصوص اخبار را در آگاهی مردم بسیار موثر عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: از سال 86 در کارگزاری صندوق مشغول به کار بودم و برحسب تجربه زمانیکه در تلویزیون مطلبی درخصوص صندوق ابلاغ می شود مانند طرح بازنشستگی پیش از موعد که در مجلس به تصویب رسیده بود شاهد هجوم افراد برای بیمه شدن و همچنین تمدید بیمه بودیم .

وی ادامه داد:البته پوستر و بنر نیز موثر است و می توان در مساجد و جاهایی که مردم بیشترین حضور را دارند نظیر داروخانه ، جهاد و ادارات پخش شود .

این کارگزار با اشاره به اینکه در فصل سرما شاهد حضور کمتر بیمه شده ها برای ثبت نام هستیم گفت: الان تعداد بیمه شدگان به علت اینکه فصل کاشت است کاهش یافته است و در حال حاضر این کارگزاری هزار و 47 نفر بیمه شده دارد که از این تعداد 25 خانوار مستمری بازماندگان دریافت می کنند.
مطالب مرتبط

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی استان فارس در سال 98 با حضور پناه معاون وزیر، افشون معاون استاندار و اعضاء شورای هماهنگی استان فارس در سالن کنفرانس هتل همای شیراز برگزار شد.

|

مقام سوم فارس در بخش بیمه‌ای کشور

مقام سوم فارس در بخش بیمه‌ای کشور

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس با بیان اینکه استان فارس از نظر آمار بیمه‌ای مقام سوم را در کشور دارا است گفت: تا رسیدن به درصد جذب رضایت بخش باید فعالیت‌های عمده‌ای صورت پذیرد تا بتوانیم چتر حمایتی صندوق را بر سر جامعه هدف گسترش دهیم و این امر ...

|

مدیر فارس:

دولت در حال هدایت سرمایه‌ها به سمت روستاها است
مدیر فارس:

دولت در حال هدایت سرمایه‌ها به سمت روستاها است

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس گفت: خدمات صندوق به جامعه هدف باعث جلوگیری از مهاجرت روستایی به شهر و ایجاد امید به آینده در بین ساکنین روستایی و مناطق عشایری می‌شود و افزایش شغل و رونق در تولید را به‌دنبال دارد.

|

نظرات کاربران (2)