صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری کارگاه آموزش بازاریابی کارگزاران خراسان رضوی

کارگاه آموزش کارگزاران خراسان رضوی با محوریت روش‌های بازاریابی جهت ارتقاء دانش کارگزاری‌های استان خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کارگاه آموزش کارگزاران خراسان رضوی با محوریت روش‌های بازاریابی جهت ارتقاء دانش کارگزاری‌های استان خراسان رضوی برگزار گردید.

 

کاظمی، مدیر استان آموزش‌ روش‌های نوین بازاریابی را در شرایط کنونی با وجود رقابت شدید بیمه‌های تجاری بسیار ضروری دانسته و گفت: در گذشته جای خالی این گونه آموزش‌های تخصصی حس می‌شد و بارها کارگزاران درخواست برگزاری این گونه دوره‌های آموزشی را داشتند.

 

 وی ابراز امیدواری کرد حضور فعال مدیران و کارشناسان در مباحث علمی و عملی همایش بتواند در توانمندسازی بیش از پیش کارگزاران موثر واقع شود.

 

کاظمی ادامه داد: در جریان کارگاه آموزشی، اساتید به ارائه نکات ضروری و قابل توجه حوزه بازاریابی پرداختند که باعث ارتقاء دانش حرفه‌ای می‌گردد و منتج به معرفی کامل‌تر خدمات صندوق شده و در نهایت جامعه روستایی و عشایر از این خدمات بهره‌مند خواهند گردید.

 

این کارگاه آموزشی که با استقبال کارگزاران همراه بود به مدت یک روز در محل سالن همایشات سازمان فنی وحرفه‌ای استان برگزارگردید.


| شناسه مطلب: 3177

تعداد بازدید: 1367 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران