صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری اردوی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان

اردوی فرهنگی، اجتماعی مدیریت و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان به میزبانی شهرستان گالیکش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان،  اردوی فرهنگی، اجتماعی مدیریت و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان به میزبانی شهرستان گالیکش برگزار شد.

 

دانیال پولادوند، مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان به همراه جمعی از کارگزاران این صندوق با حضور در آرامگاه دکتر بسکی پدر طبیعت ایران، به مقام وی ادای احترام کردند.

 

پولادوند، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان در این خصوص گفت: مرحوم دکتر بسکی از معدود کسانی است که تمام عمر خود را برای دفاع از طبیعت و ترویج فرهنگ دوستی با آن صرف کرد و یاد و خاطر ایشان  برای همیشه زنده و ماندگار خواهد بود.

 

وی افزود: حمایت و حفاظت از طبیعت بکر، زیبا و بی‌بدیل این مرز و بوم، یک وظیفه ملی و شرعی برای همه مردم است و تمامی دستگاه‌ها باید از همه ظرفیت‌های خود برای اشاعه و ترویج این فرهنگ سازنده بهره‌ گیرند.

کارگزاران صندوق همچنین ضمن بازدید از موزه حیات وحش پارک ملی گلستان بخشی از زباله‌های رها شده در تفرجگاه گلشن را نیز جمع‌آوری کردند.


| شناسه مطلب: 3220

تعداد بازدید: 1491 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران