صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری همایش دهیاران شهرستان بانه با محوریت صندوق بیمه اجتماعی کشاوران ، روستاییان و عشایر

همایش دهیاران شهرستان بانه با محوریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سالن جلسات فرمانداری بانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ، همایش دهیاران شهرستان بانه با محوریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سالن جلسات فرمانداری بانه برگزار شد .

در این جلسه که با حضور سرپرست فرمانداری، مدیر صندوق استان، معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار، بخشداران و دهیاران شهرستان برگزار شد در ابتدای  جلسه محمدی، معاون فرماندار ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین هدف از تشکیل جلسه را تعامل و همکاری کلیه دهیاران جهت ترویج خدمات صندوق عنوان و گفت:  انتظار است با همت و همکاری کلیه دهیاران تا پایان سال سهمیه تکلیفی شهرستان محقق گردد.

در ادامه نماینده دهیاران هر بخش سوالات ، نظرات ، پیشنهادات و ... خود را بیان و در ادامه احمد پور، مدیر استان به صورت کامل و جامع پاسخ گفت و خواستار تلاش و همکاری همه جانبه دهیاران با کارگزاران شهرستان شد و بیان کرد : در سال 97 شاهد اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان بودیم که امیدواریم در سال جاری نیز بتوانیم مشابه اقدامات سال گذشته را تکرار نماییم .

مدیر استان در ادامه گفت: مشکلات فرهنگی موجود در شهرستان تا حدودی مانع پیشرفت و نفوذ بیمه‌پذیری در شهرستان شده و این موضوع نباید بازدارنده باشد و می‌توان با استفاده از ظرفیت ماموستایان این مشکل فرهنگی را برطرف نمود .

در ادامه امین زاده، سرپرست فرمانداری با توجه به تامین آتیه کشاورزان و روستاییان به عنوان یکی از نیازهای ضروری آنان گفت:  باید از ظرفیت‌های مختلفی از جمله ائمه جمعه و جماعات، کارشناسان و دستگاه‌های اجرایی نظیر جهاد کشاورزی، دامپزشکی، آموزش و پرورش، بهداشت و ... برای معرفی خدمات و مزایای بیمه اجتماعی روستاییان استفاده و برای جذب افراد و خانواده‌ها بیشتر اقدام نمود و انتظار داریم کلیه دهیاران در این خصوص تعامل و همکاری نمایند تا ان شاااله به سهمیه تکلیفی ابلاغ شده دست یابیم.


| شناسه مطلب: 3234

تعداد بازدید: 1484 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران