صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
برهان صلواتی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان:

رفاه اجتماعی و تامین معیشت دو دستاورد مهم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است

برهان صلواتی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت رفاه اجتماعی و تامین معیشت دو دستاورد مهم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای مردم است و محور خدمات ارائه شده به کشاورزان و روستاییان از جمله رفاه اجتماعی و تامین معیشت از طریق صندوق نقش بسزایی در روند مهاجرت معکوس روستاییان داشته است.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دومین همایش کارگزاران استان کردستان برگزار شد.

 

در این همایش برهان صلواتی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن عرض خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه از خدمات ارزشمند آقای رازانی در زمان تصدی در استانداری کردستان تقدیر کرده و گفت: نام نیک شما همیشه بر زبان و دل‌های مردم استان ماندگار است و ان شااله حضور ایشان در صندوق نیز منشا خیر و برکت برای کلیه بیمه شدگان علی‌الخصوص استان کردستان باشد.

 

ایشان در ادامه سخنان خود بیان داشت: رفاه اجتماعی و تامین معیشت دو دستاورد مهم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برای مردم است و محور خدمات ارائه شده به کشاورزان و روستاییان از جمله رفاه اجتماعی و تامین معیشت از طریق صندوق نقش بسزایی در روند مهاجرت معکوس روستاییان داشته است.

 

وی اظهار امیدواری کرد طرح‌های سرمایه‌گذاری صندوق در مناطق روستایی و عشایری، خدمات ارائه شده به قشر کشاورزان روستاییان و عشایر در کردستان را دو چندان نماید.

 

در ادامه احمدپور، مدیر استان به اهمیت خدمات و فعالیت کارگزاران اشاره کرده و اظهار داشت: خدمت صادقانه کارگزاران استان که توانسته‌اند در ارتقا سطح خدمات کمی و کیفی صندوق نقش موثر و بسزایی داشته باشد ستودنی است و زحمت بخش عظیمی از این خدمات بر دوش کارگزاران است و زحمات این عزیزان بر کسی پوشیده نیست.

 

 


| شناسه مطلب: 3258

تعداد بازدید: 1448 | آخرین بازدید:


نظرات کاربران