نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
اسدالله رازانی، رئیس هیات مدیره صندوق در گردهمایی بزرگ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مطرح کرد:

خدمات بیمه‌ای، اوج ارائه خدمت به روستائیان و عشایر است

اسدالله رازانی، رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: توسعه آموزش در روستاها، راه روستایی، خدمات عمومی برق، گازرسانی و بهداشت در چهار دهه اخیر، افزایش کیفیت زندگی این گروه از جمعیت کشورمان را به‌دنبال داشته و ارائه خدمات بیمه‌ای به این اقشار توسط صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در واقع اوج ارائه خدمات است.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اسدالله رازانی در گردهمایی بزرگ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که 13 مهرماه در سالن همایش‌های هتل قلب تهران برگزار شد، گفت: ماموریت صندوق، ارائه خدمات خاص بیمه‌ای، بازنشستگی و از کارافتادگی به جامعه بزرگ روستائیان و عشایر کشور است.

 

وی با اشاره به اینکه در شاخص‌های توسعه انسانی در سطح جهان، ارائه خدمات بیمه‌ای به روستائیان از مهمترین شاخص‌ها محسوب می‌شود، گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سال 1384 تاسیس شده و در 14 سالی که از عمر صندوق می‌گذرد، حدود یک میلیون و 600 هزار نفر حداقل یکبار در این صندوق سابقه بیمه‌پردازی داشته‌اند.

 

رئیس هیات مدیره صندوق، تعداد بیمه‌شدگان فعال امروز این نهاد بیمه‌گر اجتماعی را حدود یک میلیون و 100 هزار نفر بیان کرد و افزود: بر اساس برآوردها، تعداد بیمه‌شدگان صندوق در سال آینده 200 هزار نفر افزایش پیدا خواهد کرد.

 

به گفته رازانی، همه افراد بین 18 تا 50 سال که در محدوده روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت ساکن هستند، جمعیت بالقوه این صندوق برای بیمه شدن هستند که تعداد آنها به بیش از 6 میلیون و 600 هزار نفر می‌رسد.

 

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تحت پوشش قرار گرفتن این جمعیت افزود: سهم روستاییان و عشایر در پرداخت حق بیمه صندوق تنها یک‌سوم است و دوسوم این حق بیمه، توسط دولت پرداخت می‌شود.

 

رئیس هیات مدیره صندوق ادامه داد: فرآیند بیمه شدن در صندوق، از طریق کارگزاری‌های صندوق انجام می‌شود و در حال حاضر 1800 کارگزار در سراسر کشور، وظیفه بیمه نمودن جمعیت هدف را برعهده دارند.

 

رازانی در خاتمه، از تلاش برای ارتقای وضعیت نیروی انسانی صندوق به منظور ارائه خدمات بهینه خبر داد.
مطالب مرتبط

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: این صندوق به جامعه مولد کشاورز، روستایی و عشایر خدمت می کند و همه دستگاه ها باید در جهت گسترش چتر پوشش بیمه‌ای این صندوق تلاش کنند.

|

دکتر رازانی رئیس هیأت‌مدیره صندوق:

کارگزاران در کار خود جدیت بیشتری داشته باشند
دکتر رازانی رئیس هیأت‌مدیره صندوق:

کارگزاران در کار خود جدیت بیشتری داشته باشند

رئیس هیأت‌مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در دیدار با کارگزاران صندوق در استان خراسان شمالی، از آنان خواست که کار خود را جدی‌تر گرفته و عملکرد خود را بهبود بخشند.

|

استاندار خراسان شمالی:

ضریب نفوذ بیمه روستایی به بالای ۸۰ درصد برسد
استاندار خراسان شمالی:

ضریب نفوذ بیمه روستایی به بالای ۸۰ درصد برسد

استاندار خراسان شمالی در هدفگذاری جدید خود برای بیمه اجتماعی روستائیان استان گفت: ضریب نفوذ بیمه شدگان روستایی تا پایان امسال باید به بالای ۸۰ درصد برسد و حتی در برخی شهرستان ها این عدد ۱۰۰ درصد شود.

|

نظرات کاربران