نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری دومین جلسه کارگزاران استان قم

دومین جلسه کارگزاران استان قم، با حضور مدیر صندوق در استان و مدیر بانک توسعه تعاون قم برگزار شد.

علی رحیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قم در این جلسه از کارگزاران خواست تا با هدف تسریع در صدور احکام، در ارسال مدارک تعهدات دقت کافی داشته باشند.

 

وی افزود: لازم است کارگزاران، رفع مغایرت‌هایی که برای آنها ارسال شده از جمله مغایرت فیش‌ها، فرم‌های نام‌نویسی و عکس‌ها را در اولویت قرار دهند و در مدت باقیمانده از سال، تلاش خود را جهت اطلاع‌رسانی بهتر و جذب بیمه‌شده بیشتر نمایند.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، مدیر بانک توسعه تعاون استان قم نیز در این جلسه، به بیان مزیت های این بانک برای گروه هدف پرداخت و به شرکت‌های تعاونی پیشنهاد کرد برای بهره‌مندی از مزایایی چون دریافت تسهیلات، حساب‌های خود را به این بانک منتقل کنند.

 

فریدون خالویی افزود: بانک توسعه تعاون یکی از بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و وظیفه حمایت از تعاونی‌ها را برعهده دارد. بر همین اساس، حمایت های ویژه ای از تعاونی ها در دستور کار قرار گرفته و شرکت های تعاونی با انتقال حساب های خود به این بانک می توانند از این حمایت‌ها بهره‌مند شوند.
مطالب مرتبط

همکاری کامل بخشداری سلفچگان با صندوق بیمه اجتماعی

همکاری کامل بخشداری سلفچگان با صندوق بیمه اجتماعی

بخشدار سلفچگان همکاری کامل خود با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را اعلام کرد و خواستار تشکیل جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی با حضور مسئولان شهر و اعضای شورای اسلامی روستاهای تابعه شد.

|

انتصاب مدیر دفتر صندوق در استان قم

انتصاب مدیر دفتر صندوق در استان قم

با حکمی از سوی دکتر محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر، محمدرضا ذوالانوار به عنوان مدیر دفتر صندوق در استان قم منصوب گردید.

|

نظرات کاربران