صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری دومین جلسه کارگزاران استان قم

دومین جلسه کارگزاران استان قم، با حضور مدیر صندوق در استان و مدیر بانک توسعه تعاون قم برگزار شد.

علی رحیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قم در این جلسه از کارگزاران خواست تا با هدف تسریع در صدور احکام، در ارسال مدارک تعهدات دقت کافی داشته باشند.

 

وی افزود: لازم است کارگزاران، رفع مغایرت‌هایی که برای آنها ارسال شده از جمله مغایرت فیش‌ها، فرم‌های نام‌نویسی و عکس‌ها را در اولویت قرار دهند و در مدت باقیمانده از سال، تلاش خود را جهت اطلاع‌رسانی بهتر و جذب بیمه‌شده بیشتر نمایند.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، مدیر بانک توسعه تعاون استان قم نیز در این جلسه، به بیان مزیت های این بانک برای گروه هدف پرداخت و به شرکت‌های تعاونی پیشنهاد کرد برای بهره‌مندی از مزایایی چون دریافت تسهیلات، حساب‌های خود را به این بانک منتقل کنند.

 

فریدون خالویی افزود: بانک توسعه تعاون یکی از بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و وظیفه حمایت از تعاونی‌ها را برعهده دارد. بر همین اساس، حمایت های ویژه ای از تعاونی ها در دستور کار قرار گرفته و شرکت های تعاونی با انتقال حساب های خود به این بانک می توانند از این حمایت‌ها بهره‌مند شوند.
مطالب مرتبط

تشکیل ستاد راهبردی صندوق در بخش کهک

تشکیل ستاد راهبردی صندوق در بخش کهک

ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان قم در بخش کهک، با حضور بخشدار، دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی و جمعی از مدیران در محل بخشداری این استان برگزار شد.

|