نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
دکتر رازانی رئیس هیأت‌مدیره صندوق:

کارگزاران در کار خود جدیت بیشتری داشته باشند

رئیس هیأت‌مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در دیدار با کارگزاران صندوق در استان خراسان شمالی، از آنان خواست که کار خود را جدی‌تر گرفته و عملکرد خود را بهبود بخشند.

جلسه هم‌اندیشی کارگزاران استان خراسان شمالی با حضور دکتر رازانی رئیس هیأت‌مدیره، شاهقلیان، عضو هیأت‌مدیره و شریعتی، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در ابتدای این جلسه محمدرضا غلامزاده مدیر استان خراسان شمالی گزارشی از وضعیت جمعیتی و درآمدی استان ارائه و عملکرد صندوق را تشریح کرد.

 

دکتر رازانی نیز در این جلسه گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در کل کشور تنها 250 نفر نیروی انسانی دارد و وظیفه اصلی بر دوش 1800 کارگزار صندوق قرار گرفته است.

 

وی این موضوع را نشان دهنده اهمیت بسیار بالای فعالیت کارگزاران در سطح کشور دانست و افزود: کارگزاران نیروهای خط مقدم صندوق محسوب می شوند و در همین راستا نیز قرار شده تسهیلاتی به کارگزاران اعطا شود.

 

رازانی ادامه داد: استان خراسان شمالی یک درصد از جمعیت کشور، دو درصد از جمعیت روستایی و سه درصد از جذب بیمه شده روستایی کشور را به خود اختصاص داده و این موضوع، بیانگر عملکرد مطلوب استان است. البته این آمارها کافی نیست و کارگزاران استان باید جدیت بیشتری در کار خود داشته باشند.

 

رئیس هیأت‌مدیره صندوق گفت: حدود 6 میلیون نفر از جامعه هدف صندوق، هنوز تحت پوشش قرار نگرفته اند و لازم است هرچه سریعتر، آنان را زیر چتر بیمه آوریم و اطمینان خاطر خانواده آن عزیزان را فراهم نماییم.

 

رازانی در پاسخ به سوال یکی از کارگزاران درمورد پوشش خدمات درمانی گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، این صندوق برخلاف سازمان تأمین اجتماعی برنامه‌ای جهت ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان خود نخواهد داشت زیرا این کار قطعاً به مصلحت صندوق نخواهد بود.

 

در ادامه جلسه کارگزاران منتخب صندوق در استان خراسان شمالی، مشکلات و دغدغه های خود را بیان کردند. مهندس شاهقلیان و مهندس شریعتی نیز در این جلسه، توضیحاتی در خصوص اقدامات صورت گرفته برای کارگزاران ارائه نموده و خواستار فعالیت بیش از پیش آنان شدند.
مطالب مرتبط

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: این صندوق به جامعه مولد کشاورز، روستایی و عشایر خدمت می کند و همه دستگاه ها باید در جهت گسترش چتر پوشش بیمه‌ای این صندوق تلاش کنند.

|

استاندار خراسان شمالی:

ضریب نفوذ بیمه روستایی به بالای ۸۰ درصد برسد
استاندار خراسان شمالی:

ضریب نفوذ بیمه روستایی به بالای ۸۰ درصد برسد

استاندار خراسان شمالی در هدفگذاری جدید خود برای بیمه اجتماعی روستائیان استان گفت: ضریب نفوذ بیمه شدگان روستایی تا پایان امسال باید به بالای ۸۰ درصد برسد و حتی در برخی شهرستان ها این عدد ۱۰۰ درصد شود.

|

اسدالله رازانی، رئیس هیات مدیره صندوق در گردهمایی بزرگ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مطرح کرد:

خدمات بیمه‌ای، اوج ارائه خدمت به روستائیان و عشایر است
اسدالله رازانی، رئیس هیات مدیره صندوق در گردهمایی بزرگ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مطرح کرد:

خدمات بیمه‌ای، اوج ارائه خدمت به روستائیان و عشایر است

اسدالله رازانی، رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: توسعه آموزش در روستاها، راه روستایی، خدمات عمومی برق، گازرسانی و بهداشت در چهار دهه اخیر، افزایش کیفیت زندگی این گروه از جمعیت کشورمان را به‌دنبال داشته و ارائه خدمات بیمه‌ای به این اقشار ...

|

نظرات کاربران