نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان درمیان

ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با حضور بشیری زاده فرماندار شهرستان درمیان و مدیران عضوستاد راهبردی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی به بیان اهمیت بیمه اجتماعی در جامعه روستایی و کشاورز پرداخت و گفت: توسعه بیمه اجتماعی نیازمند کار گروهی و همکاری همه جانبه مسئولان است.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج زاده خواستار تعامل بیشتر مدیران عضو ستاد راهبردی استان شد، افزود: با اشاره به اینکه شهرستان درمیان رتبه هفتم استان را از نظر تعداد بیمه شده دارا است، از کارگزاران می خواهیم تا با حضور در روستاها، ضمن دیدار چهره‌به‌چهره با روستاییان، مزایای بیمه را اطلاع رسانی کنند تا شاهد جذب حداکثری افراد فاقد بیمه در این صندوق باشیم.

 

وی با اشاره به کمک دوبرابری دولت در این بیمه افزود: باید فرهنگ بیمه در بین روستاییان نهادینه شود تا کشاورزان و روستاییان با آرامش خاطر تحت پوشش بیمه درآیند.

 

فرج زاده در ادامه از حمایت‌های فرماندار درمیان درخصوص توسعه فرهنگ بیمه در بین روستاییان و عشایر، تشکر و قدردانی کرد.

 

بشیری زاده فرماندار درمیان نیز در این جلسه، ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها دانست و گفت: همین نکته توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را ضروری می کند و باید از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی کنیم.

 

فرماندار شهرستان درمیان با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی مدیران شهرستان عضو ستاد راهبردی قرار گیرد، گفت: با تلاشی جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم، خدمتی که در طول چندین سال آینده ماندگار خواهد بود.

 

وی پیشنهاد داد افرادی که از مزایای بیمه استفاده کرده‌اند، این مزایا را به دیگران بگویند تا دیدگاه مردم نسبت به بیمه کامل‌تر شود.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه، کارگزاران شهرستان درمیان نیز گزارش‌هایی از فعالیت خود ارائه دادند. در پایان این مراسم نیز، حکم دو نفر از مستمری بگیران صندوق در شهرستان توسط فرماندار و مدیر صندوق استان خراسان جنوبی به آنها اهدا شد.
مطالب مرتبط

فرماندار زیرکوه: توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان ضروری است

فرماندار زیرکوه: توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان ضروری است

فرماندار شهرستان زیرکوه، ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها دانست و گفت: همین نکته توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را ضروری می کند و باید از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی ...

|

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: این صندوق به جامعه مولد کشاورز، روستایی و عشایر خدمت می کند و همه دستگاه ها باید در جهت گسترش چتر پوشش بیمه‌ای این صندوق تلاش کنند.

|

با حضور مدیرعامل صندوق انجام شد؛

برگزاری همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان
با حضور مدیرعامل صندوق انجام شد؛

برگزاری همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان

همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و جمعی از مسئولان محلی، جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان رشت، در آخرین روزهای آبان ماه در سالن بانک صادرات برگزار شد.

|

نظرات کاربران