نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

ارسال بسته صوتی معرفی بیمه اجتماعی به سرپرستان خانوار یزدی

به زودی بسته صوتی معرفی بیمه اجتماعی از طریق مخابرات برای تمامی سرپرستان خانوار روستایی، عشایری و شهرهای زیر بیست هزار نفر استان یزد، ارسال می شود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد با سرپرست جدید مخابرات منطقه یزد دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، ابراهیمی در ابتدای این دیدار، توضیحاتی در خصوص مزایای بیمه اجتماعی و تاثیر آن بر زندگی جامعه روستایی و عشایری ارائه کرد و خواستار استفاده از ظرفیت همه دستگاه های مرتبط با جامعه کشاورزی و روستایی، جهت ارتقاء رفاه اجتماعی این قشر شد.

 

ابراهیمی با اشاره به اینکه نزدیک به هشت هزار نفر از سرپرستان خانوار روستاهای استان یزد و مناطق عشایری فاقد بیمه اجتماعی هستند، از سرپرست مخابرات استان درخواست کرد تا به منظور اطلاع رسانی و معرفی بیمه به این عزیزان، از ظرفیت های ارتباطی مخابرات از جمله ارسال بسته صوتی معرفی بیمه به تلفن همراه این افراد استفاده شود.

 

دکتر زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد نیز در این دیدار، ضمن استقبال از طرح های پیشنهادی و در راستای همکاری با صندوق، دستور داد همکاری لازم از سوی این نهاد با صندوق انجام شود.
مطالب مرتبط

حضور صندوق در نمایشگاه مشاغل خانگی ابرکوه

حضور صندوق در نمایشگاه مشاغل خانگی ابرکوه

نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب‌و‌کارهای کوچک، به‌منظور ترویج فرهنگ کار، حمایت از تولید داخلی و اقشار آسیب‌پذیر جامعه، کمک به اقتصاد خانوارها از محل فروش محصول و بازاریابی، ترغیب افراد بیکار به کارآفرینی و رونق مشاغل خانگی در ابرکوه برگزار شد.

|

دیدار مدیر یزد با خانواده مستمری بگیر بخش بهمن

دیدار مدیر یزد با خانواده مستمری بگیر بخش بهمن

به مناسبت روز جهانی معلولان و گرامیداشت روز بیمه، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد در در روستای بداف بخش بهمن حضور یافت و با یکی از خانواده‌های معلول مستمری بگیر صندوق دیدار کرد.

|

معلولان عضو کارگاه‌های حمایت شده تحت پوشش صندوق قرار گیرند

معلولان عضو کارگاه‌های حمایت شده تحت پوشش صندوق قرار گیرند

مدیرکل بهزیستی استان یزد گفت: با توجه به اینکه کارگاه های حمایت شده از پرداخت حق بیمه معاف هستند و مشمول قانون کار هم نیستند، می‌توانند در جهت حمایت و تقویت آینده معلولان با همکاری صندوق بیمه نسبت به عضویت آنها در صندوق اقدام کنند.

|

معلولیت، مانع خدمت‌رسانی نیست

معلولیت، مانع خدمت‌رسانی نیست

حسین خوش‌نویس، از کارگزاران زحمت‌کش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است که از سال 1395، به نمایندگی از این صندوق در شهر زارچ از توابع استان یزد، فعالیت می‌کند. به بهانه روز جهانی افراد دارای معلولیت، با این کارگزار صندوق که خود از ناحیه کمر و دو پا دارای ...

|

حضور صندوق در جشنواره انار شهرستان تفت

حضور صندوق در جشنواره انار شهرستان تفت

مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، با حضور در جشنواره انار شهرستان تفت، به تبیین مزایا و حمایت‌های صندوق برای زرتشتیان روستای مبارکه تفت پرداخت.

|

نظرات کاربران