صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
امام جمعه اورامان:

مردم از فرصت عضویت در صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند

امام جمعه اورامان گفت: مردم باید از فرصت فراهم شده دولت برای کاهش فقر و گسترش عدالت اجتماعی نهایت استفاده را برده و به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر درآیند.

ماموستا ملا حامد مردوخی در دیدار مدیر صندوق در استان کردستان با اشاره به خدمات و مزایای عضویت در صندوق، آمادگی خود را برای ترغیب مردم به عضویت در صندوق بیمه روستاییان به عنوان یک امر خیر و خداپسندانه اعلام کرد.

 

پیش از این دیدار، جبار احمد پور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با حضور در نمازجمعه شهر اورامان، پیرامون تاریخچه شکل گیری و مزایای عضویت در صندوق برای نمازگزاران سخنرانی کرد.

 

احمدپور از مردم شهر اورامان و روستاهای تابعه دعوت کرد تا به منظور تضمین آینده خود و فرزندانشان، به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در آیند.

 

گفتنی است در این مراسم، برشورهای معرفی صندوق بین نمازگزاران توزیع شد.
مطالب مرتبط

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با حضور در نشست آموزشی امامان جمعه و جماعت روستایی، بهورزان و دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج، مزایای عضویت در این صندوق را برای حاضران تشریح کرد.

|

تجلیل از زنان بیمه شده سقز

تجلیل از زنان بیمه شده سقز

در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، از جوانترین بیمه شدگان زن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان سنقر استان کردستان به عنوان زنان آتیه نگر تجلیل شد.

|

نظرات کاربران