نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
با حضور مدیرعامل صندوق انجام شد؛

برگزاری همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان

همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و جمعی از مسئولان محلی، جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان رشت، در آخرین روزهای آبان ماه در سالن بانک صادرات برگزار شد.

در ابتدای این همایش، هانی عارف مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر گیلان، گزارشی از عملکرد صندوق در این استان ارائه کرد.

 

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز در این همایش، ضمن تشریح اهداف و ماموریت‌های صندوق، برنامه‌های آینده صندوق را برای حاضران در همایش تشریح کرد.

 

در ادامه همایش، دکتر جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، خواستار تلاش بیشتر دهیاران و مسئولان محلی برای بهره مندی همه روستاییان از خدمات صندوق شد. در پایان این همایش، احکام مستمری تعدادی از بازنشستگان صندوق، به آنها اهدا شد.

 

گفتنی است در سفر مدیرعامل صندوق به استان گیلان، کارگزاران معین استان در جلسه ای به بیان مسائل، مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند و شیرکانی ضمن تبیین برنامه‌های صندوق، به دغدغه‌های آنان پاسخ داد.
مطالب مرتبط

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

اسدالله رازانی: صندوق بیمه اجتماعی به جامعه مولد روستایی و عشایر خدمت می‌کند

رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: این صندوق به جامعه مولد کشاورز، روستایی و عشایر خدمت می کند و همه دستگاه ها باید در جهت گسترش چتر پوشش بیمه‌ای این صندوق تلاش کنند.

|

در نشست مدیران آذربایجان شرقی مطرح شد؛

شرکت‌داری برای صندوق‌ها سم است  اولویت نخست، پایداری صندوق است
در نشست مدیران آذربایجان شرقی مطرح شد؛

شرکت‌داری برای صندوق‌ها سم است / اولویت نخست، پایداری صندوق است

نشست شورای هماهنگی ادارات تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور برگزار شد.

|

شیرکانی در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی :

تا رسیدن به وضعیت ایده‌آل، فاصله داریم
شیرکانی در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی :

تا رسیدن به وضعیت ایده‌آل، فاصله داریم

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: هرچند ضریب پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان در استان آذربایجان‌شرقی دو برابر میانگین کشوری است، اما هنوز تا رسیدن به وضعیت ایده‌ال، فاصله زیادی در پیش داریم.

|

برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان بیرجند

برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان بیرجند

ستاد راهبردی شهرستان بیرجند، با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی، فرماندار شهرستان بیرجند و سایر مسئولان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بیرجند برگزار شد.

|

نظرات کاربران