صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
با حضور مدیرعامل صندوق انجام شد؛

برگزاری همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان

همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و جمعی از مسئولان محلی، جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان رشت، در آخرین روزهای آبان ماه در سالن بانک صادرات برگزار شد.

در ابتدای این همایش، هانی عارف مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر گیلان، گزارشی از عملکرد صندوق در این استان ارائه کرد.

 

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز در این همایش، ضمن تشریح اهداف و ماموریت‌های صندوق، برنامه‌های آینده صندوق را برای حاضران در همایش تشریح کرد.

 

در ادامه همایش، دکتر جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، خواستار تلاش بیشتر دهیاران و مسئولان محلی برای بهره مندی همه روستاییان از خدمات صندوق شد. در پایان این همایش، احکام مستمری تعدادی از بازنشستگان صندوق، به آنها اهدا شد.

 

گفتنی است در سفر مدیرعامل صندوق به استان گیلان، کارگزاران معین استان در جلسه ای به بیان مسائل، مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند و شیرکانی ضمن تبیین برنامه‌های صندوق، به دغدغه‌های آنان پاسخ داد.
مطالب مرتبط

شیرکانی در گفت‌وگو با ایسنا خبر داد:

پیشنهاد افزایش مستمری‌ها تا 26 درصد - پرداخت مابه‌التفاوت تا آخر مرداد
شیرکانی در گفت‌وگو با ایسنا خبر داد:

پیشنهاد افزایش مستمری‌ها تا 26 درصد - پرداخت مابه‌التفاوت تا آخر مرداد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از ارائه پیشنهاد افزایش حقوق مستمری‌بگیران تا 26 درصد خبرداد و گفت: «در صورت تصویب این پیشنهاد در هیأت مدیره و هیأت امنا، تا پایان مردادماه این میزان افزایش مستمری را اعمال و مابه‌التفاوت آن را نیز پرداخت می‌کنیم.» ...

|

نظرات کاربران