نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

بازدید کارشناسان امور مناطق ستاد مرکزی از کارگزاری‌های استان فارس

کارشناسان امور مناطق ستاد مرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سفر یکروزه به استان فارس، از کارگزاری‌های شهرستان نورآباد بازدید کردند.

حسن کمالی مدیر صندوق در استان فارس در این بازدیدها، از اجرای دقیق و کارشناسی شده طرح تطبیق در تمامی نقاط استان فارس خبر داد و تصریح کرد: در طرح تطبیق، اولویت دفتر استان، تسهیل در روند خدمات‌رسانی به جامعه هدف بوده است.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، علیرضا مظفری و علیرضا حبیبی در این بازدیدها، از نزدیک نحوه فعالیت و عملکرد کارگزاری‌های شهرستان نورآباد را بررسی کردند و به سوالات آنان در خصوص وضعیت رتبه‌بندی کارگزاری، تسهیلات کارگزاری، حق الزحمه و سوالات بیمه ای آنان پاسخ دادند.

 

مظفری گفت: کارگزاری‌ها به‌عنوان نماینده قانونی صندوق، باید با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، خدمات و مزایای صندوق را به اطلاع جامعه هدف برسانند و علاوه بر اطلاع‌رسانی و جذب، نکته قابل تأمل تلاش مضاعف در تمدید بیمه‌شدگان است.
مطالب مرتبط

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی استان فارس در سال 98 با حضور پناه معاون وزیر، افشون معاون استاندار و اعضاء شورای هماهنگی استان فارس در سالن کنفرانس هتل همای شیراز برگزار شد.

|

مقام سوم فارس در بخش بیمه‌ای کشور

مقام سوم فارس در بخش بیمه‌ای کشور

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس با بیان اینکه استان فارس از نظر آمار بیمه‌ای مقام سوم را در کشور دارا است گفت: تا رسیدن به درصد جذب رضایت بخش باید فعالیت‌های عمده‌ای صورت پذیرد تا بتوانیم چتر حمایتی صندوق را بر سر جامعه هدف گسترش دهیم و این امر ...

|

مدیر فارس:

دولت در حال هدایت سرمایه‌ها به سمت روستاها است
مدیر فارس:

دولت در حال هدایت سرمایه‌ها به سمت روستاها است

مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس گفت: خدمات صندوق به جامعه هدف باعث جلوگیری از مهاجرت روستایی به شهر و ایجاد امید به آینده در بین ساکنین روستایی و مناطق عشایری می‌شود و افزایش شغل و رونق در تولید را به‌دنبال دارد.

|

نظرات کاربران