صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

استاندار خراسان جنوبی: در جهت محرومیت‌زدایی از روستاها تلاش شود

استاندار خراسان جنوبی، خواستار سرمایه‌گذاری در بخش مشاغل روستایی شد و گفت: لازم است در جهت محرومیت‌زدایی از روستاها تلاش شود.

محمد صادق معتمدیان در دیدار با اسدالله رازانی رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، افزود: در همایش روز ملی روستا که به میزبانی استان خراسان جنوبی و با حضور معاون اول رئیس جمهور در بیرجند برگزار شد، تفاهم نامه چندجانبه ای میان صندوق بیمه اجتماعی، معاونت اشتغال وزارت کار و بانک های عامل به امضا رسید. درخواست ما این است که مفاد این تفاهمنامه در اولویت اجرا قرار گیرند تا گام های موثری در جهت محرومیت‌زدایی و ایجاد انگیزه برای جلوگیری از مهاجرت روستاییان برداشته شود.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور فرهنگی صندوق، دکتر رازانی، رئیس هیات مدیره صندوق نیز در این دیدار، گزارشی از عملکرد صندوق در استان خراسان جنوبی ارائه کرد و گفت: توسعه بیمه روستایی، نیازمند همکاری همه دستگاه‌های اجرایی است.

 

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی، سومین استان پهناور کشور است، افزود: با همکاری همه دستگاه ها به منظور جذب هرچه بیشتر روستاییان و اقشار محروم در صندوق، می توان به پوشش صدردرصدی بیمه اجتماعی در استان امیدوار بود.

 

گفتنی است در این دیدار، مجتبی شاه‌قلیان عضو هیأت مدیره، شریعتی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌های صندوق و فرج‌زاده مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی نیز حضور داشتند.
مطالب مرتبط

اهدای خون جمعی از همکاران استان خراسان جنوبی

اهدای خون جمعی از همکاران استان خراسان جنوبی

کارکنان مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی و تعدادی از کارگزاران صندوق در این استان، با حضور در سازمان انتقال خون استان، نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند.

|

تاکید بر گسترش همکاری‌ها در خراسان جنوبی

تاکید بر گسترش همکاری‌ها در خراسان جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی با حضور در ساختمان مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان، بر گسترش همکاری‌ها با این مدیریت تاکید کردند.

|

نظرات کاربران