صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
فرماندار شهرستان نیر در دیدار با مدیر صندوق اردبیل:

نگاه توسعه ای صندوق به روستاها قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان نیر در دیدار با مدیر صندوق استان اردبیل، نگاه توسعه ای صندوق به روستاها را قابل تقدیر دانست و افزود: در سال‌های اخیر، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گام های اساسی در راستای توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان نیر برداشته که نتیجه این تلاش‌ها، گسترش ضریب نفوذ بیمه در شهرستان است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابراهیم امامی با تاکید بر اینکه از هر برنامه و تلاشی که در راستای خدمت به مردم و توسعه شهرستان باشد به صورت جدی حمایت خواهیم کرد ادامه داد: نقش موثر بیمه اجتماعی روستائیان در آبادانی روستاها و تامین آینده روستائیان برکسی پوشیده نیست و برای تسهیل فرایند توسعه پایدار روستاها، توسعه بیمه اجتماعی به عنوان یک ضرورت باید در برنامه های توسعه ای و رفاه اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل نیز در این جلسه با تقدیر از تلاش های فرماندار شهرستان نیر در راستای تسهیل تحقق برنامه های صندوق در این شهرستان گفت: برنامه اصلی و راهبردی صندوق در استان تحت پوشش قرار دادن حداقل یک نفر از هر خانوار جامعه هدف است.

 

رضا عبداللهی با بیان اینکه جلوگیری از مهاجرت بی رویه روستائیان به شهرها، کاهش اختلاف طبقاتی و افزایش رفاه اجتماعی روستائیان از اهداف اصلی صندوق است، افزود: همکاری و همراهی فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی خدمات رسان در مناطق روستایی در راستای گسترش خدمات صندوق از نظر کمی و کیفی در سطح استان یک ضرورت است و مطمئنا در توسعه و بازسازی روستاها و افزایش رفاه اجتماعی روستائیان نقش موثری ایفا خواهد کرد.
مطالب مرتبط

رضا عبدالهی خبر داد:

پوشش 55 هزار نفری صندوق در استان اردبیل
رضا عبدالهی خبر داد:

پوشش 55 هزار نفری صندوق در استان اردبیل

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل در مصاحبه با خبرنگاران، از پوشش 55 هزار و 500 نفری صندوق در این استان خبر داد و گفت: اردبیل از استان‌های برتر و پیشرو در گسترش چتر بیمه اجتماعی در میان جامعه هدف است.

|

در راستای توسعه بیمه اجتماعی صورت گرفت

امضای تفاهم‌نامه همکاری با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل
در راستای توسعه بیمه اجتماعی صورت گرفت

امضای تفاهم‌نامه همکاری با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

در راستای توسعه بیمه اجتماعی، تفاهم‌نامه همکاری فی مابین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان منعقد شد.

|

مدیر صندوق اردبیل در همایش دهیاران استان:

توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در کانون‌های تلاش و تولید ضرورت دارد
مدیر صندوق اردبیل در همایش دهیاران استان:

توسعه بیمه اجتماعی روستائیان در کانون‌های تلاش و تولید ضرورت دارد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل در همایش دهیاران استان که در سالن اجتماعات استانداری اردبیل برگزار شد؛ با تشریح و تبیین اهداف و ماموریت های صندوق گفت: توسعه بیمه اجتماعی در روستاها به عنوان کانون های اصلی تلاش و تولید یک ضرورت است و دهیاران ...

|

نظرات کاربران