صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

دریای شورانگیز قدرشناسی؛ تهران «ملک سلیمانی» شد

مردم شهیدپرور، ولایت‌مدار و قدرشناس تهرانی، امروز دوشنبه شانزدهم دی‌ماه، میزباش پیکر مطهر شهید سرافزار و والامقام، حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش بودند و شکوهی، به عظمت سردار را رقم زدند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور فرهنگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، گذرگاه‌های پایتخت، از نخستین ساعات امروز، خواب را از چشمان خود ربوده دید؛ چراکه تهرانی‌ها، به عشق سردار رشیدشان، سرمای نیمه دیماه را با عطش قدرشناسی و ولایتمداری خود به آتش کشیدند و بدرقه ای، به شکوه سردار، به شهید خونین کفن اسلام و همرزمانش هدیه دادند.

 

مدیران ارشد و جمعی از کارشناسان و کارکنان صندوق نیز، امروز، دوشادوش پایتخت‌نشینان ولایت مدار، با حضور در مراسم پرشکوه تشییع پیکر مطهر شهدای گرانقدر اسلام، با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.

 

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز صبح امروز، با حضور در جمع عزاداران تهرانی، ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، حضور میلیونی مردم تهران در مراسم وداع با آن شهید والامقام را نشانه قدرشناسی مردم دانست و گفت: راه شهید سلیمانی و همرزمانش، ادامه خواهد یافت.
مطالب مرتبط

تفاهمنامه  پوشش بیمه قالیبافان به امضاء رسید

تفاهمنامه پوشش بیمه قالیبافان به امضاء رسید

رئیس صندوق بیمه روستائیان و عشایر گفت: از امروز قالیبافانی که تحت پوشش هیچ پوشش بیمه‌ای نبودند تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار می‌گیرند.

|

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛

اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و 400 هزار خانوار درحال پایش است
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی اعلام کرد؛

اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و 400 هزار خانوار درحال پایش است

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی درخصوص زمان اجرایی طرح پوشش بیمه‌ای گفت: تفاهمنامه‌های مربوطه با سازمانهای ذی‌ربط منعقد شده است و اسامی مشمولان طرح پوشش بیمه‌ای یک میلیون و 400 هزار خانوار درحال پایش است.

|

نظرات کاربران