صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

فرماندار رزن: همه دستگاه‌ها در گسترش چتر بیمه روستاییان همکاری لازم داشته باشند

فرمانداز شهرستان رزن خواستار همکاری همه دستگاه های اجرایی در شهرستان جهت گسترش چتر بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سیدرضا سلامتی در جلسه ستاد توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر این شهرستان، افزود: صندوق بیمه اجتماعی با ارائه خدمات مطلوب، به ارتقای رفاه اجتماعی در روستاها کمک می کند و ماندگاری در روستاها را افزایش می دهد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان نیز در این جلسه که با حضور مسئولان اداره های استانی و جمعی از کارگزاران در سالن اجتماعات صندوق برگزار شد، گزارشی کامل از وضعیت این شهرستان در حوزه بیمه‌های اجتماعی روستاییان و عشایر ارائه کرد و گفت: توسعه بیمه و گسترش چتر حمایتی این صندوق باعث می‌شود تا افراد ساکن در مناطق روستایی از آرامش خاطری بیشتری برخوردار شوند.

 

مهدی سماواتی افزود: خدماتی که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به بیمه‌شدگان خود ارائه می‌دهد، یاری‌گر آنها در دوران سالمندی و ازکارافتادگی است و دوبرابر حق بیمه این افراد را دولت برعهده دارد.
مطالب مرتبط

اجرای نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای از بیمه اجتماعی روستائیان به سایر صندوق‌ها

اجرای نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای از بیمه اجتماعی روستائیان به سایر صندوق‌ها

مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان همدان از نقل و انتقال سوابق از این صندوق به سایر صندوق‌ها خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به سایر صندوهای بیمه و بالعکس برقرار است.

|

نظرات کاربران