نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

فرماندار رزن: همه دستگاه‌ها در گسترش چتر بیمه روستاییان همکاری لازم داشته باشند

فرمانداز شهرستان رزن خواستار همکاری همه دستگاه های اجرایی در شهرستان جهت گسترش چتر بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سیدرضا سلامتی در جلسه ستاد توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر این شهرستان، افزود: صندوق بیمه اجتماعی با ارائه خدمات مطلوب، به ارتقای رفاه اجتماعی در روستاها کمک می کند و ماندگاری در روستاها را افزایش می دهد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان نیز در این جلسه که با حضور مسئولان اداره های استانی و جمعی از کارگزاران در سالن اجتماعات صندوق برگزار شد، گزارشی کامل از وضعیت این شهرستان در حوزه بیمه‌های اجتماعی روستاییان و عشایر ارائه کرد و گفت: توسعه بیمه و گسترش چتر حمایتی این صندوق باعث می‌شود تا افراد ساکن در مناطق روستایی از آرامش خاطری بیشتری برخوردار شوند.

 

مهدی سماواتی افزود: خدماتی که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به بیمه‌شدگان خود ارائه می‌دهد، یاری‌گر آنها در دوران سالمندی و ازکارافتادگی است و دوبرابر حق بیمه این افراد را دولت برعهده دارد.
مطالب مرتبط

برگزاری ستاد توسعه بیمه‌ای شهرستان بهار

برگزاری ستاد توسعه بیمه‌ای شهرستان بهار

ستاد توسعه بیمه روستایی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان بهار استان همدان، با حضور مدیر صندوق در استان، جمعی از کارگزاران و مسئولان ادارات و معاون فرماندار بهار برگزار شد.

|

برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی بیمه در همدان

برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی بیمه در همدان

کارگاه آموزشی بازاریابی بیمه برای کارگزاران استان همدان، با حضور دکتر عباسی مدرس دوره‌های بازاریابی بیمه، محمودی درخش سرپرست اداره‌کل آموزش و تشکیلات صندوق، مدیر استان همدان و جمعی از کارگزاران صندوق در این استان برگزار شد.

|

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر همدان :

امنیت و آرامش روستاییان با بیمه اجتماعی محقق می شود
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر همدان :

امنیت و آرامش روستاییان با بیمه اجتماعی محقق می شود

با اجرایی شدن دو بخشنامه جدید کشاورزان شهری که در شهر سکونت داشته و کار آنها در روستا می باشد و حذف محدودیت سنی در صندوق ، موجب تحت پوشش قرار گرفتن 8000 خانوار روستایی و عشایری در شش ماهه نخست سال گردیده است.

|

نظرات کاربران