صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد؛

اهدای احکام مستمری‌بگیران روستای خراشاد - افتتاح کارگزاری روستای دهک

همزمان با سفر مسعود هنردوست نایب رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به استان خراسان جنوبی که در دهه مبارک فجر انجام شد، احکام دو نفر از بازنشستگان صندوق در روستای خراشاد بخش مرکزی استان به آنان اهدا گردید و کارگزاری روستای دهک عربخانه شهرستان نهبندان نیز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، هنردوست در این سفر ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی روستای خراشاد بخش مرکزی شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی، اهدای احکام در روستاها را باعث اعتمادسازی در بین روستاییان و عشایر دانست و در مراسمی با حضور مسئولان محلی، احکام دو نفر از بازنشستگان صندوق را به آنها اهدا نمود.

 

افتتاح موسسه خصوصی کارگزاری در استان خراسان جنوبی

مهندس هنردوست همچنین با حضور در روستای دهک عربخانه از توابع شهرستان نهبندان، موسسه خصوصی کارگزاری 60031 صندوق در این منطقه را افتتاح و گواهی پروانه فعالیت رسمی را به مدیر این کارگزاری اهدا کرد.

 

در این مراسم که با حضور فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، بخشدار شوسف، نمایندگان ادارات دولتی دهستان و نمایندگان شورای اسلامی برگزار شد، احکام مستمری تعدادی از بازنشستگان و بازماندگان صندوق نیز به آنها اهدا شد.
مطالب مرتبط

در مجمع عمومی فولاد خراسان تصویب شد:

افزایش سرمایه 4500 میلیارد ریالی «فولاد خراسان»
در مجمع عمومی فولاد خراسان تصویب شد:

افزایش سرمایه 4500 میلیارد ریالی «فولاد خراسان»

مجمع عمومی عادی سالانه «شرکت مجتمع فولاد خراسان (سهامی عام)» با نماد «فخاس» برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398 با حضور 98.21 درصد صاحبان سهام حقیقی، حقوقی و نمایندگان قانونی آنان برگزار شد.

|

هنردوست،‌ نایب‌رئیس هیات‌مدیره صندوق خبر داد:

مشکلات نقل و انتقال سوابق برطرف می‌شود
هنردوست،‌ نایب‌رئیس هیات‌مدیره صندوق خبر داد:

مشکلات نقل و انتقال سوابق برطرف می‌شود

نایب رئیس هیأت‌مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: پیرو مذاکرات انجام شده، مسئله انتقال سابقه به سازمان تأمین اجتماعی در آینده‌ای نزدیک برطرف خواهد شد.

|

نظرات کاربران