نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
همزمان با دهه مبارک فجر انجام شد؛

اهدای احکام مستمری‌بگیران روستای خراشاد - افتتاح کارگزاری روستای دهک

همزمان با سفر مسعود هنردوست نایب رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به استان خراسان جنوبی که در دهه مبارک فجر انجام شد، احکام دو نفر از بازنشستگان صندوق در روستای خراشاد بخش مرکزی استان به آنان اهدا گردید و کارگزاری روستای دهک عربخانه شهرستان نهبندان نیز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، هنردوست در این سفر ضمن دیدار چهره به چهره با اهالی روستای خراشاد بخش مرکزی شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی، اهدای احکام در روستاها را باعث اعتمادسازی در بین روستاییان و عشایر دانست و در مراسمی با حضور مسئولان محلی، احکام دو نفر از بازنشستگان صندوق را به آنها اهدا نمود.

 

افتتاح موسسه خصوصی کارگزاری در استان خراسان جنوبی

مهندس هنردوست همچنین با حضور در روستای دهک عربخانه از توابع شهرستان نهبندان، موسسه خصوصی کارگزاری 60031 صندوق در این منطقه را افتتاح و گواهی پروانه فعالیت رسمی را به مدیر این کارگزاری اهدا کرد.

 

در این مراسم که با حضور فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، بخشدار شوسف، نمایندگان ادارات دولتی دهستان و نمایندگان شورای اسلامی برگزار شد، احکام مستمری تعدادی از بازنشستگان و بازماندگان صندوق نیز به آنها اهدا شد.
مطالب مرتبط

اعطای احکام بازنشستگی مستمری‌بگیران زیرکوه

اعطای احکام بازنشستگی مستمری‌بگیران زیرکوه

در مراسمی با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، احکام بازنشستگی دو نفر از مستمری بگیران روستای آبیز بخش شاسکوه شهرستان زیرکوه به آنان اهدا شد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

خدمت به عشایر سرلوحه کار صندوق است

خدمت به عشایر سرلوحه کار صندوق است

نشست مشورتی سرگروه های عشایری طبس با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی، مهرور رئیس اداره امور عشایر طبس، نماینده بخشداری و شورای شهر طبس، در منطقه عشایری چاه مسافر این شهرستان برگزار شد.

|

برپایی میز خدمت در نماز جمعه آسار

برپایی میز خدمت در نماز جمعه آسار

هادی بشیری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز با حضور در نماز جمعه شهر آسارا، مشکلات بیمه ای روستائیان و عشایر این بخش را بررسی کرد.

|

نظرات کاربران