نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر
فرماندار بندر ترکمن:

صندوق بیمه اجتماعی از دستاوردهای انقلاب است

فرماندار بندر ترکمن، تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: خدماتی که صندوق به کشاورزان، روستاییان و عشایر غیور کشور ارائه می دهد، ارزشمند است.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، الیاس هیوه چی در جلسه ای که با حضور مدیر صندوق در استان گلستان، بخشدار سیجوال و مشاور امور بانوان فرمانداری این شهرستان برگزار شد، خواستار همکاری دستگاه های اجرایی در معرفی مزایای عضویت در این صندوق میان جامعه هدف شد و افزود: لازم است با همکاری جمعی، افرادی که تا کنون به هر دلیل از دریافت خدمات بیمه ای نظام محروم مانده اند، تحت حمایت و پوشش این صندوق قرار گیرند.

 

دانیال پولادوند، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت بیمه ای شهرستان بندرترکمن ارائه کرد.

 

پولادوند با اشاره به اعتقادات جامعه اهل سنت استان پیرامون مسائل فقهی بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر تصریح کرد: این موضوع در چهل و پنجمین محفل فقهی علمای احناف ترکمن صحرا بررسی و با توجه به نقش دولت در پرداخت حق بیمه روستائیان و عشایر و جنبه تبرّعی و تعاونی بودن آن، جایز اعلام شد.
مطالب مرتبط

ادای احترام همکاران گلستانی به جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس

ادای احترام همکاران گلستانی به جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان در مراسم یادبود جانباختگان حادثه واژگونی اتوبوس تهران به گنبدکاووس در شهرستان مراوه تپه حاضر شد و برای آنان از درگاه الهی طلب مغفرت کرد.

|

حضور فعالانه صندوق در اولین گردهمایی اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان گلستان

حضور فعالانه صندوق در اولین گردهمایی اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان گلستان

اولین گردهمایی اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان گلستان با حضور پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، تجری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمع زیادی از فعالان حوزه گردشگری و بوم گردی استان برگزار شد.

|

نظرات کاربران