نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

فرماندار دهگلان:
خدمات صندوق بیمه روستایی توسط همه دستگاه‌های اجرایی ترویج شود

فرماندار دهگلان خواستار ترویج خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر توسط شبکه مویرگی دستگاه های اجرایی مرتبط در این شهرستان شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، کوسار دادور در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی شهرستان دهگلان که با حضور بخشداران تابعه، روسای ادارات شهرستان و کارگزاران معین صندوق برگزار شد، با اشاره به پرداخت دو سوم از حق بیمه صندوق توسط دولت، افزود: این صندوق برکات زیادی برای کشاورزان، روستانشینان و کشاورزان غیرساکن در روستا‌ها دارد و بخشی از آتیه آنان را تامین می کند.

 

وی ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای تحقق حقوق شهروندی، سه خدمت ویژه دارد که همگی باعث حفظ کرامت و شأن انسانی می گردد. بنابراین لازم است مدیران اجرایی دستگاه های عضو ستاد که هر کدام به صورت مویرگی دارای شبکه ای در سطح شهرستان و در روستاها هستند، در امر ترویج بیمه اجتماعی، صندوق را یاری دهند و در جلسات خود در سطح شهرستان، از کارگزاران صندوق دعوت کنند.

 

جبار احمدپور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از توجه ویژه فرماندار دهگلان به موضوع بیمه روستاییان گفت: قشری که رسالت بیمه کردن آنان بر عهده صندوق قرار گرفته، از زحمت کشان جامعه محسوب می شوند و دولت در جهت حمایت از این اقشار کم درآمد و در عین حال مولد، این صندوق را تأسیس کرده است.

 

وی مزایای عضویت کشاورزان، روستاییان و عشایر در صندوق را برشمرد و در ادامه جلسه، به سوالات حاضران پاسخ داد.

 

پس از اتمام جلسه ستاد راهبردی، از کارگزاری های سطح شهرستان بازدید به عمل آمد و در جهت استفاده حداکثری از فرصت باقیمانده تا پایان سال، تاکیدات لازم صورت گرفت.
مطالب مرتبط

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با حضور در نشست آموزشی امامان جمعه و جماعت روستایی، بهورزان و دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج، مزایای عضویت در این صندوق را برای حاضران تشریح کرد.

|

تجلیل از زنان بیمه شده سقز

تجلیل از زنان بیمه شده سقز

در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، از جوانترین بیمه شدگان زن صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان سنقر استان کردستان به عنوان زنان آتیه نگر تجلیل شد.

|

نظرات کاربران