صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

فرماندار دهگلان:
خدمات صندوق بیمه روستایی توسط همه دستگاه‌های اجرایی ترویج شود

فرماندار دهگلان خواستار ترویج خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر توسط شبکه مویرگی دستگاه های اجرایی مرتبط در این شهرستان شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، کوسار دادور در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی شهرستان دهگلان که با حضور بخشداران تابعه، روسای ادارات شهرستان و کارگزاران معین صندوق برگزار شد، با اشاره به پرداخت دو سوم از حق بیمه صندوق توسط دولت، افزود: این صندوق برکات زیادی برای کشاورزان، روستانشینان و کشاورزان غیرساکن در روستا‌ها دارد و بخشی از آتیه آنان را تامین می کند.

 

وی ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای تحقق حقوق شهروندی، سه خدمت ویژه دارد که همگی باعث حفظ کرامت و شأن انسانی می گردد. بنابراین لازم است مدیران اجرایی دستگاه های عضو ستاد که هر کدام به صورت مویرگی دارای شبکه ای در سطح شهرستان و در روستاها هستند، در امر ترویج بیمه اجتماعی، صندوق را یاری دهند و در جلسات خود در سطح شهرستان، از کارگزاران صندوق دعوت کنند.

 

جبار احمدپور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از توجه ویژه فرماندار دهگلان به موضوع بیمه روستاییان گفت: قشری که رسالت بیمه کردن آنان بر عهده صندوق قرار گرفته، از زحمت کشان جامعه محسوب می شوند و دولت در جهت حمایت از این اقشار کم درآمد و در عین حال مولد، این صندوق را تأسیس کرده است.

 

وی مزایای عضویت کشاورزان، روستاییان و عشایر در صندوق را برشمرد و در ادامه جلسه، به سوالات حاضران پاسخ داد.

 

پس از اتمام جلسه ستاد راهبردی، از کارگزاری های سطح شهرستان بازدید به عمل آمد و در جهت استفاده حداکثری از فرصت باقیمانده تا پایان سال، تاکیدات لازم صورت گرفت.
مطالب مرتبط

معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز اعلام کرد؛

مسئولان شهرستان ملزم به معرفی صندوق بیمه و خدمات آن هستند
معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز اعلام کرد؛

مسئولان شهرستان ملزم به معرفی صندوق بیمه و خدمات آن هستند

معاون استاندار و فرماندار شهرستان سقز گفت: مردم شهرستان نسبت به خدمات صندوق آگاهی کافی را ندارند و تا زمانی که نسبت به آن ناآشنا باشند، موفقیت و گسترش بیمه سخت و دشوار است.

|

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

نظرات کاربران