نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران فارس

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس از پرداخت مبلغ ۳ میلیون تومان تسهیلات برای اولین بار به مستمری‌بگیران این صندوق خبر داد و گفت: این تسهیلات بدون ضامن به مستمری بگیران پرداخت و ماهیانه مبلغ یکصد هزار تومان از مستمری آنان کسر می شود.

به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، حسن کمالی در گفت‌و‌گوی تلویزیونی با خبرنگار صدا‌و‌سیمای مرکز فارس، افزود: این طرح به مناسبت دهه فجر اجرایی شده است و پس از درخواست متقاضیان، تسهیلات مستمری‌بگیران تا پایان دهه فجر به حساب آنان واریز می‌شود.

 

کمالی تصریح کرد: برای پرداخت تسهیلات، محدودیت زمانی در نظر گرفته نشده است و هیچ‌گونه نگرانی برای آن‌دسته از مستمری‌بگیرانی که به هر دلیلی نتوانند تا پایان دهه فجر درخواست خود را ارسال کنند، وجود ندارد.

 

مدیر صندوق در استان فارس در انتهای این گفت‌و‌گو که به مناسبت دهه فجر در جهت اطلاع‌رسانی از خدمات و مزایای بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر انجام شد، از اعزام رایگان بیمه‌شدگانی که تاکنون توفیق تشرف به بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) را پیدا نکرده‌اند خبر داد و گفت: جهت تأمین اسکان این عزیزان در حال رایزنی و هماهنگی‌های نهایی با آستان قدس رضوی هستیم تا در آینده ای نزدیک توفیق خدمت به زائرین امام مهربانی‌ها را شاهد باشیم.




مطالب مرتبط

شیرکانی خبر داد:

پرداخت تسهیلات به بیش از 16 هزار نفر از مستمری‌بگیران صندوق برای اولین بار در کشور
شیرکانی خبر داد:

پرداخت تسهیلات به بیش از 16 هزار نفر از مستمری‌بگیران صندوق برای اولین بار در کشور

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از پرداخت تسهیلات کم‌بهره به بیش از 16 هزار نفر از مستمری‌بگیران این صندوق، برای اولین بار از امروز خبر داد.

|

اعطای احکام مستمری بگیران صندوق در استان فارس

اعطای احکام مستمری بگیران صندوق در استان فارس

رحیمی استاندار فارس، قاسمی مدیرکل جهاد کشاورزی استان، کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس و جمعی از مسئولان استانی با حضور در روستای کورده از توابع شهرستان لارستان استان فارس، احکام تنی چند از مستمری بگیران صندوق را به آنها اهدا کردند.

|

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور، با اهدای لوح تقدیر از مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس به دلیل گسترش پوشش بیمه ای در میان روستاییان تقدیر کرد.

|

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی استان فارس در سال 98 با حضور پناه معاون وزیر، افشون معاون استاندار و اعضاء شورای هماهنگی استان فارس در سالن کنفرانس هتل همای شیراز برگزار شد.

|

نظرات کاربران