نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور، با اهدای لوح تقدیر از مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس به دلیل گسترش پوشش بیمه ای در میان روستاییان تقدیر کرد.

به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، دکتر شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور در جلسه ای که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، از حسن کمالی مدیر استان فارس به‌عنوان یکی از افرادی که سازمان تعاونی روستایی فارس را در سال 98 و سال های قبل یاری کرده است، تشکر و قدردانی به‌عمل آورد.

 

رحیمی رئیس سازمان تعاون روستایی فارس نیز در این جلسه گفت: فعالیت تعاونی ها در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از افتخارات سازمان تعاون روستایی محسوب می شود.

 

وی افزود: از 197 کارگزار بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر فارس 156 کارگزاری را شرکت های تعاونی تشکیل داده اند و با تلاش کارکنان این تعاونی ها توانسته ایم تا کنون 115هزار خانوار روستایی را به جمعیت 146 هزار خانواری بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر اضافه کنیم.
مطالب مرتبط

اعطای احکام مستمری بگیران صندوق در استان فارس

اعطای احکام مستمری بگیران صندوق در استان فارس

رحیمی استاندار فارس، قاسمی مدیرکل جهاد کشاورزی استان، کمالی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس و جمعی از مسئولان استانی با حضور در روستای کورده از توابع شهرستان لارستان استان فارس، احکام تنی چند از مستمری بگیران صندوق را به آنها اهدا کردند.

|

پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران فارس

پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران فارس

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس از پرداخت مبلغ 3 میلیون تومان تسهیلات برای اولین بار به مستمری‌بگیران این صندوق خبر داد و گفت: این تسهیلات بدون ضامن به مستمری بگیران پرداخت و ماهیانه مبلغ یکصد هزار تومان از مستمری آنان کسر می شود.

|

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای حل شود

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی استان فارس در سال 98 با حضور پناه معاون وزیر، افشون معاون استاندار و اعضاء شورای هماهنگی استان فارس در سالن کنفرانس هتل همای شیراز برگزار شد.

|

نظرات کاربران