نسخه آزمایشی
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

شیرکانی مطرح کرد: پوشش ۳۳ درصدی صندوق در استان زنجان

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: صندوق بیمه اجتماعی تاکنون توانسته بیش از ۲۰ درصد از جامعه هدف خود را تحت پوشش درآورد که این میزان در استان زنجان ۳۳ درصد است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی شیرکانی در سفر به استان زنجان در جشن انقلاب مردم و مسئولان روستای قره اوغلو حاضر شد و ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، افزود: در استان زنجان بیش از 42 هزار نفر بیمه شده صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند و 3400 نفر نیز از این صندوق، مستمری ماهیانه دریافت می کنند.

 

وی تعداد کل اعضای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر بیان کرد و گفت: خوشبختانه در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات زیربنایی خوبی برای توسعه روستاها انجام شده و خدمات سخت افزاری مناسبی به روستاها رسیده و بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، به عنوان یکی از خدمات نرم افزاری، هدیه انقلاب اسلامی به این اقشار است.

 

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در ادامه، گسترش بیمه های اجتماعی در میان اقشار روستایی و عشایر را رسالت این صندوق دانست و تاکید کرد: تلاش ما این است که با ارائه خدمات بیمه‌ای به جامعه هدف، هیچ فردی از چتر بیمه‌ای دولت جا نماند.

 

گفتنی است در این مراسم، هدایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در میان دانش‌آموزان روستای قره‌اوغلو توزیع شد.
مطالب مرتبط

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

شیرکانی خبر داد:

پرداخت عیدی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر
شیرکانی خبر داد:

پرداخت عیدی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر

علی شیرکانی از پرداخت عیدی مستمری بگیران این صندوق خبر داد و گفت: مبلغ عیدی مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، پس از تصویب هیات امنا و هیات مدیره، امروز یکم اسفندماه به حساب آنان واریز شد.

|

برپایی میز خدمت در نماز جمعه آسار

برپایی میز خدمت در نماز جمعه آسار

هادی بشیری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز با حضور در نماز جمعه شهر آسارا، مشکلات بیمه ای روستائیان و عشایر این بخش را بررسی کرد.

|

نظرات کاربران