صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

ترویج خدمات صندوق در جشن انقلاب روستای زیویه کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان کردستان با حضور در جشن انقلاب روستای زیویه بخش نمشیر شهرستان بانه، به تشریح مزایا و خدمات صندوق پرداخت و خواستار عضویت روستاییان در این نهاد بیمه گر اجتماعی شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جشن سالگرد چهل ویکمین پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار، مدیر صندوق استان، بخشدار و روسای سایر ادارات سطح شهرستان در محل مسجد روستای زیویه بخش نمشیر شهرستان بانه برگزار شد .

 

در این مراسم که اهالی روستا در آن حضور چشم‌گیری داشتند، جبار احمدپور مدیر صندوق در استان کردستان، توضیحات کامل و جامعی در خصوص صندوق، شرایط عضویت، مزایا و خدمات آن ارائه کرد و خواستار عضویت و بهرمندی مخاطبان از این خدمت ارزشمند نظام و انقلاب شد.

 

در ادامه این مراسم، حکم از کارافتادگی یک نفر از بیمه‌شدگان این بخش اهدا و از زحمات حامیان صندوق در این بخش که در حوزه ترویج و اطلاع رسانی خدمات صندوق نقش به‌سزایی ایفا نموده بودند، با اهدای لوح، تقدیر به‌عمل آمد.
مطالب مرتبط

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.

|

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.

|

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

بخشدار سیروان: ماموستایان مزایای صندوق را برای مردم بازگو کنند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با حضور در نشست آموزشی امامان جمعه و جماعت روستایی، بهورزان و دهیاران بخش سیروان شهرستان سنندج، مزایای عضویت در این صندوق را برای حاضران تشریح کرد.

|

نظرات کاربران